AnaSayfa / Genel / Kahve falında mavi ayakkabı görmek

Kahve falında mavi ayakkabı görmek

Kahve falında mavi ayakkabı görmek kalabalık ve birbirine tutkuyla bağlı bir ailenin içine gireceğine, zorlukların bu sayede aşılacağına ve haksız bir durum yaşanmaması için çok dikkat edileceğine, kazancının artacağına, rızkının çoğalacağına, problemlerinin çözüleceğine, uzun bir zaman önce büyük bir tartışma yaşadığı bir kişinin kendisine kurduğu tuzakları bozacağına, girilen bütün işlerde zarar edileceğine, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçireceğine, çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve bu sayede iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında mavi ayakkabı gördüyseniz:

  • Neler yapabileceğinize odaklanmalısınız.

Kahve falında mavi ayakkabı satın almak keyiflerinin yerinde olacağına, falı kapatan kişinin bu arkadaşının yardımına koşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mavi beyaz ayakkabı görmek elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına, yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına ve böylece istediği gibi yaşayıp kafasını dinginleştireceğine alamet eder.

Kahve falında mavi spor ayakkabı görmek kendisini seven bir arkadaşının ön ayak olması ile koşulları daha iyi olan bir iş sahibi olacağına, kendisini hedeflerine, amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında beyaz ve mavi ayakkabı görmek kendisine dert edindiği konularda büyük zararlara uğrayacağına, ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine yorulur.

Kahve falında mavi ayakkabı hediye almak iş hayatında çok büyük kazançlar elde edileceğine, aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına, hiç istemediği halde zor bir işin altına gireceğine, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, bu sayede birçok kişinin takdirinin kazanılacağına rivayet eder.

Kahve falında yeni mavi ayakkabı görmek önemli yatırımlarda ve iş girişimlerinde bulunmaya, şükredeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında mavi renk ayakkabı giymek ancak daha önceden kendisini tanıyan kötü kalpli ve zalim birisi tarafından yine kötülüğe çekilmeye çalışılacağına, onlar sayesinde dinde olgunlaşacağına, gelişeceğine delalet eder.

Kahve falında mavi renk ayakkabı giydiğini görmek şöhret elde edeceğine, içine düştüğü yokluktan ve sıkıntıdan kurtulacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir