AnaSayfa / Genel / Kahve falında manda kesmek

Kahve falında manda kesmek

Kahve falında manda kesmek hayal edilen ve istenen ne varsa herşeye kavuşulacağına, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine, kısmetlerinden olacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu sayede daha farklı bir şekilde hareket edileceğine, onlardan hayırsızlık göreceğine, iş güç sahibi olacağına, kötü günlerinin biteceğine, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sorunlardan dolayı tırnaklarını yemeye başlayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında manda kesmek gördüyseniz:

  • Arkadaşlık ilişkilerinizi kuvvetlendirmenizi sağlayabilecek keyifli aktivitelere katılabilirsiniz.

Kahve falında manda kesmek ancak bu durumdan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, sorunlu olaylarla karşılaşacağına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve bu kazançlar ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına delalet eder.

Kahve falında manda sütü sağmak sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, eşiyle bahtiyar olacağına işarettir.

Kahve falında manda sağmak girilen işlerde rakipler yüzünden kötü durumlara düşürüleceğine, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına tabir olunur.

Kahve falında ölü manda görmek karşılığını bulacağına, ancak harcamalarına ve yaptıklarına dikkat etmesi gerektiğine, aksi takdirde zor zamanlar geçireceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında dişi manda görmek karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine ve tecrübesiz bir kişiye akıl hocalığı yapılacağına yorulur.

Kahve falında kömüş manda görmek herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına, kişinin bu duruma hazırlıksız yakalanacağına sadece maneviyatının çökmesiyle kalmayacağına aynı zamanda maddi anlamda da zarar edeceğine işarettir.

Kahve falında manda sürüsü görmek manevi rahatlamaya erileceğine, işle ilgili olarak şehir dışına çıkılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında beyaz manda görmek helal lokma yiyerek ve şükür kelimesini dilinden düşürmeyerek hareket edeceğine, vermiş olduğu emeğin gözardı edileceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir