AnaSayfa / Genel / Kahve falında manda boku görmek

Kahve falında manda boku görmek

Kahve falında manda boku görmek zina edip eşini başkaları ile aldatmayacağına, manevi olarak da kendisini çok iyi hissedeceğine, sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına, çok sevdiği insanlardan ihanet göreceğine ve bu ihanetten ötürü çok büyük üzüntüler yaşayıp büyük hastalık yaşayacağına, aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine, toplum için faydalı işler yapacağına, beraberinde olan insanlara da destek olup işlerini büyüteceğine ve yaptığı akılcı planlar sayesinde maddi sorunlarla karşılaşmayacağına, hane halkı arasında tartışma yaşanmasına sebep olan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına, sorunların tatlıya bağlanacağına, yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında manda boku gördüyseniz:

  • Bazı konulara direkt müdahale etmek isteyebilirsiniz.

Kahve falında manda boku görmek mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına, fal sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarara uğrayacağına, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine delalettir.

Kahve falında inek manda görmek fal sahibinin uyarı alabileceğine, kötü ve zor günler yaşanacağına, maddi imkânlarının azalacağına, bunalımlı günler geçirileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında manda sürüsü görmek çok üzüleceğine ve mutsuz olacağına, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında boynuzlu manda görmek fal sahibinin mutlu olmasına vesile olacak güzel olaylar yaşayacağına, büyük bir hastalığın pençesine düşüleceğine inanılır.

Kahve falında suda manda görmek hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına, gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına işarettir.

Kahve falında manda sağmak iş arkadaşlarından biri ile ağız dalaşına girileceğine ve bazı istenmeyen olayların yaşanacağına, ancak bu sefer herhangi bir sorun yaşanmayacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında manda sütü görmek sorunlarından çok kısa bir zamanda kurtulacağına, yerine getirdiği bu dini kural sayesinde çok büyük sevaba kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında manda yoğurdu görmek can sıkıntısının geçeceğine, hayırlı bir iş için aile büyükleri ile biraraya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına, çalıştığı yerde ileri görüşlülüğü sayesinde iyi mevkilere geleceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir