Kahve falında londraya gitmek

Kahve falında londraya gitmek kendisine kötülük gelmemesi için o kişinin gözetimi altında bulunacağına, işlerinin açılacağına, hayatının kolaylaşacağına, güzelleşeceğine, aksiliklerin ve tersliklerin üst üste geleceğine, şans, bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına, Allah’ın sevgili kullarından olduğuna, bekarlar için mutlu bir karşılaşma, bir sebeple epey üzüntü yaşayacağına, ailesinin öğütlerini dinleyip, sözlerinden çıkmayacağına, hiç olmadık bir sebepten ötürü parasal ve ruhsal zarara düşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında londraya gitmek gördüyseniz:

  • Sosyal açıdan hareketlilik söz konusu olabilir.

Kahve falında beyaz arabaya binip gitmek sevdiği kişilere kavuşacağına, belalı kimselerle karşılaşacağına işarettir.

Kahve falında trenle hızlı gitmek güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına, sıkıntılı günler yaşayacağına işarettir.

Kahve falında hacca gitmek kabeyi görmek hayırlı çalışmalar ve atılacak doğru adımlar sayesinde çok kazanç elde edeceğine, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına ve uzun zamandan beri kırgın olunan bir kişi ile aradaki buzların eritilemeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında arkadaşlarla sinemaya gitmek yaşamına yeni bir yön vereceğine, kendisinin de dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına alamet eder.

Kahve falında siyah ata binip gitmek sevdiği kimseden hayır göreceğine, sevincinin üzüntüye döneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında cinlerin evine gitmek şansının ve kısmetinin kendisini hiç bırakmayacağına, iş hayatında da keza aynı başarıyı devam ettireceğine inanılır.

Kahve falında kutsal bir yere gitmek içinin ve kafasının rahatlayacağına, keyfinin ve yaşam enerjisinin yerine geleceğine, uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında arkadaşla tatile gitmek ortaklardan birinin yapacağı hatalar yüzünden iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine, çok daha iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top