AnaSayfa / Genel / Kahve falında kutu fırlatmak

Kahve falında kutu fırlatmak

Kahve falında kutu fırlatmak çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, üzüntülerin son bulacağına ve sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, bir sebeple zor bir döneme girileceğine, verilen bütün emeklerin heba olacağına, aynı zamanda dara düşenlerin de yardımcısı olunacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağına, umutlarının tazeleneceğine, neşesini ve huzurunu kaçıracak hiçbir sorunun meydana gelmeyeceğine, variyeti ile herkesi kıskandıracağına ve kendisine imreneceğine, yeni bir ev alınacağına, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, maddi açıdan iyi geçecek bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kutu fırlatmak gördüyseniz:

  • İş hayatınızı veya kariyerinizi etkileyebilecek olumlu değişiklikler yapabilirsiniz.

Kahve falında kutu fırlatmak maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, eski bir hastalığın nüksedeceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında fırat nehrine düşmek bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına ve maddi ve manevi olarak çok zorluk çekeceğine, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine ve daha iyi bir duruma gelmek için sürekli koşturacağına delalet eder.

Kahve falında uzaya fırlatılmak şansının ve kısmetinin de bir ömür kendisine hayır getireceğine, sorunlarının ardının arkasının kesilmeyeceğine, zararın gittikçe daha da artacağına işarettir.

Kahve falında ok fırlatmak iş hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, iş hayatında makam sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bozuk para fırlatmak kazanç elde edeceğine, ailesini de inançlarına uygun şekilde yönlendirerek, evlatlarını bu şekilde yetiştireceğine delalet eder.

Kahve falında portakal fırlatmak aile içinden destek görecek olan fal sahibinin bir müddet daha kendisini toparlamakta güçlük çekeceğine, soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında duvara bardak fırlatmak tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, sağlık sorunları dolu bir dönem geçirileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında birine para fırlatmak rızkının her geçen gün daha da artacağına, kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir