AnaSayfa / Genel / Kahve falında küçük göz görmek

Kahve falında küçük göz görmek

Kahve falında küçük göz görmek ardından uzun süreli maddi sıkıntıya girileceğine, karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına, kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına, fal sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine ve onlardan razı geleceğine, sanatla igili olarak bazı çalışmalar yapılacağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, hayırlı bir şekilde girilen işten çok büyük zararlar edilerek çıkılacağına, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine, hayallerin gerçekleşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında küçük göz gördüyseniz:

  • İlham verici, aklınızı çalıştıran ya da lüks gibi görünen her uyarana açık olmalısınız.

Kahve falında gözlerini küçük görmek maddi ve manevi bütün sıkıntıların, sorunların ve üzüntülerin son bulacağına, ihtiyaçların ve eksiklerin giderilemeyeceğine, faturaların biriktikçe birikeceğine, maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında küçük göz görmek dertlerin biteceğine, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, maddi sıkıntılarının ortadan kalkacağına ve yüzünün güleceğine rivayet eder.

Kahve falında gözleri küçük görmek sevdiği kişilerin yapacağı bazı hatalar yüzünden kalbinin kırılacağına, üzüleceğine, çalışarak alnının teri ile helal para kazanacağına alamet eder.

Kahve falında küçük televizyon görmek hayatının istediği gibi yürüyeceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine ve hedeflerini tutturmayı başaracağına, malının ve gelirinin çoğalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında küçük altın toplamak bir mücevher takması ise erkek çocuğu olacağına, maddi sorunlardan uzak, kendisine yeten, güzel bir hayat süreceğine alamet eder.

Kahve falında evde küçük fareler görmek aile hayatında çok büyük üzüntüler olacağına, eşiyle arasında soruna sebep olacak davranışlarda bulunacağına, hata üstüne hata yaparak tüm şimşekleri üzerine çekeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında küçük dağ görmek büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine, geçim sıkıntısı çekeceğine inanılır.

Kahve falında küçük zürafa görmek zor zamanların geride kalacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir