AnaSayfa / Genel / Kahve falında küçük deve görmek

Kahve falında küçük deve görmek

Kahve falında küçük deve görmek sevdikleri ile çok güzel bir hayat yaşayacağına, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine, üzüntülerinin biteceğine, iş yerinde sevilmeyen ve kimsenin konuşmak istemediği biri haline geleceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine, beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına, şansının, bahtının ve kısmetinin de açık olacağına, kötü ve tatsız sözler işiteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında küçük deve gördüyseniz:

  • Alışılmadık bir aktiviteye katılmanız size ilham verebilecek kişilerle tanışmanızı ya da ilham veren konular dinlemenizi sağlayabilir.

Kahve falında küçük deve görmek ortaya konulacak olan çalışmaların ve projelerin hayır getireceğine, hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında deve postu görmek dertlerin artacağına, kendisine çok daha hayırlı ve güzel bir hayat kuracağına işaret etmektedir.

Kahve falında denizde deve görmek varolan sorunlarının üzerine yeni sorunların ekleneceğine, çok kötü günler geçireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına, tatsızlıkların sona ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında deve kesmek sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte zarar edeceğine, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, bu işin kazanç sağlaması sayesinde hayırlı bazı olaylar ile karşılaşacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine ve iş konusunda yeni yeni adımlar atılacağına alamet eder.

Kahve falında yavru deve görmek hareketli ve hoş günler geçireceğine, çok sıkıntılı bu dönemi geçtikten sonra gireceği her işte büyük başarılar kazanacağına tabir olunur.

Kahve falında deve kuşu eti görmek hoş olmayan sözler işiteceğine bu nedenle de hem gergin hem de üzgün olacağına, parasını ve malını kaybedeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında deve ve deniz görmek bir sebeple çok üzüntülü zamanlar geçireceğine, gözyaşı döküleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ölmüş deve görmek işlerinin istediği gibi yürüyeceğine, hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, bir sebeple çok daha dikkatli ve akıllıca adımlar atarak uğrayabileceği zararları engelleyebileceğine, işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, sorunlarının biteceğine, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir