AnaSayfa / Genel / Kahve falında köpek tarafından elinin kırıldığını görmek

Kahve falında köpek tarafından elinin kırıldığını görmek

Kahve falında köpek tarafından elinin kırıldığını görmek maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına ve üzüleceğine, üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine, araba alınacağına, çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine, gülen yüzünün de solacağına, yeni arkadaşlıklar kuracağına, yeni mekânlara gireceğine, en pahalı evlerde oturacağına, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, planlarını, gelecekle ilgili projelerini, atılım yapmaya hazırlandığı işlerini hatta kariyerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük zorluklar yaşayacağına, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında köpek tarafından elinin kırıldığını gördüyseniz:

  • İşle bağlantılı veya bireysel maddi pazarlıklarda şanslar yakalanabilir ya da farklı ufaklı büyüklü fırsatlarla karşılaşılabilir.

Kahve falında köpek tarafından elinin kırıldığını görmek kısa süre sonra çökmesine ve belki de bedeninin dayanamayarak iflas etmesine neden olacağına, sonrasında bu kimseyle bir süreliğine küs kalınacağına inanılır.

Kahve falında köpek tarafından elinin ısırıldığını görmek hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına, bir sebeple evliliği bitirme aşamasına gelineceğine inanılır.

Kahve falında köpek dişi kırılmak söylediklerinin çıkacağına ve hissettiklerinin de gerçekle örtüşeceğine, başarılarını arttıracağına delalet etmektedir.

Kahve falında köpek dişi kırıldığını görmek küslerin ve kırgınların barışacağına, bundan da son derece mutlu olacağına, mutluluk ve huzur elde edeceğine delalettir.

Kahve falında köpek dişinin kırıldığını görmek ailevi sorunlar yaşanacağına, hiç beklemediği bu olay karşısında sıkıntıya düşeceğine rivayet eder.

Kahve falında elinde yumurtanın kırıldığını görmek çalışmaları ile takdir toplayacağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında elin kırılmasını görmek kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, çok zor zamanlar geçirdiği dönemlerde eline geçen fırsatlar sayesinde sorunlardan kurtulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kırılan dişi eline almak sıkıntılarından ve sorunlarından uzun bir zaman boyunca kurtulamayacağına, düzenli bir işe girileceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.