AnaSayfa / Genel / Kahve falında konuşmadığın birinin evine gitmek

Kahve falında konuşmadığın birinin evine gitmek

Kahve falında konuşmadığın birinin evine gitmek birlikte çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edilerek başka kişilere örnek olarak gösterileceğine, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine, kısmetinin ve talihinin açılacağına, verilen emeğin boşa çıkmayacağına, hayırlı ve güzel günlerin yakında olduğuna, büyük kazançlar elde edileceğine, yaşanacak kötü durumdan ötürü çok büyük bir üzüntü duyulacağına, yaşamdan elini eteğini çekeceğine, hayattan hiç zevk alamaz olacağına, çok büyük zararlar ile karşılaşacağına, işlerin yaşanacak olan aksilikler yüzünden yarıda kalacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına ve gayrimenkul işine girileceğine işarettir.

Kahve falında konuşmadığın birinin evine gitmek gördüyseniz:

  • Maddi açıdan, varolan sorunlarınızı çözümlemek amacıyla bulunacağınız girişimlerden zarar görebilirsiniz.

Kahve falında konuşmadığın birinin evine gitmek yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına bu durumda daha ziyade kendisiyle uğraşacağına, işinden uzaklaşacağına ve ekonomik rahatlığını kaybedeceğine, işle ilgili olarak ummadığı bazı sıkıntıların ortaya çıkacağına ve bu durum karşısında işi yaptığı kişiden ihanet göreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sevdiğin adamın evine gitmek yalanların ve kırıcı konuşmaların kişiyi yıpratacağına, sevinç içinde karşılanacak ve kişinin ailesini de ilgilendirecek bir haber alınacağına inanılır.

Kahve falında ölmüş birinin evine gitmek yakın zaman içinde çok büyük bir kaza yaşanacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük kayıplar yaşanacağına, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine, ağız tadının ve mutluluğun hâkim olacağına delalet eder.

Kahve falında ölmüş kişinin evine gitmek başına gelen kötü olaylardan ötürü yıpranacağına, kendi şansını kendi yaratacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında evli birinin evine gitmek kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına, geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına işarettir.

Kahve falında nişanlının evine gitmek elinin darlaşacağına, önünün kapanacağına bu nedenle de yokluğa ve geçim derdine düşeceğine, kısa sürede istenilen noktaya gelineceğine alamet etmektedir.

Kahve falında eski sevgilisinin evine gitmek aksiliklerin ortadan kaldırılacağına, tersliklere ve aksiliklere sebebiyet vereceğine işaret eder.

Kahve falında başkasının evinde tuvalete gitmek ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine, eksiklerinin farkına varacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir