AnaSayfa / Genel / Kahve falında komadan çıkmak

Kahve falında komadan çıkmak

Kahve falında komadan çıkmak huzurlu ve mutlu olunacağına, çok büyük paralar ve mallar kaybedeceğine, belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine, kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine ve bazı zamansız tartışmalar yaşanacağına, hem iş hayatında hem da sosyal hayatında iyi ve başarılı biri olacağına, sıkıntılarından kurtulup daha özgüven sahibi bir kişi olarak hareket edeceğine, kazancının artacağına, hayatının da düzene gireceğine, onlarla çok iyi vakit geçireceğine, aksiliklerin baş göstereceğine, sorunların, sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına işarettir.

Kahve falında komadan çıkmak gördüyseniz:

  • Olumsuz bir tarafı kendisini objektif görememesidir.

Kahve falında komadan çıkmak hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına, işlerinin yoluna gireceğine rivayet eder.

Kahve falında komaya girmek sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, yakın zamanda çok hayırlı ve güzel haberlerin geleceğine yorulur.

Kahve falında kiraya çıkmak hastalıktan şifa bulmaya, kendi çok iyi hissedeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında gazeteye çıkmak hiçbir zaman evindeki tenceresinin boş kalmayacağına, rahatının da, parasının da kâfi oranda olacağına ve sadece kendisine değil, torunlarına dahi yeteceğine, çevresi ile son derece uyumlu ve ruhen de sakinleşmiş olacağına yorulur.

Kahve falında masanın üstüne çıkmak çok büyük kazanç elde edileceğine, layık olduklarına sahip olacağına işaret eder.

Kahve falında ağaç dalına çıkmak sorunlarının ve sıkıntılarının kalmayacağına, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, huzursuz bir ortamdan çıkılacağına işaret eder.

Kahve falında sevgilisiyle tatile çıkmak bir bebek sahibi olunacağına ya da evlilik konusunda bir adım atılacağına ve büyük bir huzura erileceğine, başarılarının katlanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında batıp çıkmak kendisini çok mutsuz, yorgun ve hasta hissedeceğine, yeni bir eve sahip olunacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir