AnaSayfa / Genel / Kahve falında kocadan korkmak

Kahve falında kocadan korkmak

Kahve falında kocadan korkmak eline çok yüklü miktarda kazanç geçeceğine, girilen bir yolda başarıların sürekli artacağına, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, çok daha iyi günler göreceğine, geri dönüşü olmayan bir hata yapılacağına, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına, moral olarak çok büyük bir kayba uğranacağına, parasının pul, malının da hiç olacağına, çok kazançlı yeni projeler ortaya koyacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kocadan korkmak gördüyseniz:

  • Duygularınızı kendinize saklamanız gerekiyor.

Kahve falında kocadan korkmak hayırlı ve büyük kazançlar elde edileceğine, değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında kocadan altın almak depresif ruh halindeyseniz kurtulacağınıza, evlerine dünürcü geleceğine rivayet eder.

Kahve falında kocadan yüzük almak gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine veya işbirliği yaparak amacına ulaşacağına, elindeki imkanların artacağına, daha sık alışveriş yapmaya, konsere ve sinemaya gitmeye, dışarıda yemek yemeye ve eğlenmeye fırsat bulacağına ve böylece hayatın kendisi için çok daha keyifli hale geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kocadan para almak içinde bulunduğu sorunlu olaylardan ve durumlardan kurtulacağına, hayırlı gelişmeler yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında kocadan tokat yemek daha önce yaşadığı olaylardan ötürü çok kötü olan ruhsal durumunun daha kötü bir hale geleceğine, sürekli bir rahatsızlık içinde olacağına, anne baba duaları alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kocadan kağıt para almak rahat nedir öğreneceğine, sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına delalettir.

Kahve falında kocadan boşandığını görmek daha büyük adımlar atılacağına, yakın arkadaşlarından birinin büyük bir ihanetine kurban gideceğine tabir olunur.

Kahve falında kocadan gül almak zenginliğinin, konforunun artacağına, gösterişli halinin hemen fark edileceğine, çok büyük bir endişeye kapılacağına, uzun bir zaman boyunca düzelmesini beklediği ve çok dua ettiği bir olayın düzelmeyeceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.