Kahve falında kocadan boşanmak

Kahve falında kocadan boşanmak kurulan yuvada mutlu ve huzurlu bir ömür sürüleceğine, insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine, sırların ortaya çıkmasına, maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, böylece yeni bir hayata adım atılacağına, sevdiği ve değer derdiği bazı kişilerden çok büyük bir ihanet göreceğine, kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, yenilgiye uğrayacağına bu nedenle de düşünceli ve üzgün gezeceğine, kötü günlerini aşmayı başaracağına inanılır.

Kahve falında kocadan boşanmak gördüyseniz:

  • İlişkilerde özel alan ihtiyacı artabilir veya gizli ilişkiler ya da iş birlikleri söz konusu olabilir.

Kahve falında kocadan boşandığını görmek çok güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, çok daha güzel ve hayırlı işlere gireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında kocadan boşanmak çok büyük adımlar atacaklarına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına alamet eder.

Kahve falında kocadan boşanmak istemek hayatı ile bazı kararlar vereceğine, hataların düzeltileceğine işarettir.

Kahve falında kocadan ayrıldığını görmek kısa süreli de olsa rahat bir hayat yaşanacağına, kişinin büyük heveslerle girdiği işlerinin başarısızlıkla sonuçlanacağına alamet eder.

Kahve falında kocadan saklanmak sorun yaratan bazı olaylar ile karşılaşılacağına, muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kocadan yüzük almak eline geçen kazanç ile kendi işini kuracağına, azla yetinmeyi kendine layık bulmayacağına tabir olunur.

Kahve falında kocadan korkmak fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine ve kırgınlıkların unutulacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun tedavi edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kocadan tokat yemek yakın bir zaman içinde başına gelebilecek kötü olayları uzaklaştıracağına, sağlık konusunda daha dikkatli olunacağına, bir uzman kontrolünde spora başlanacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına ve yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top