Kahve falında kıyafetler almak

Kahve falında kıyafetler almak malının ve parasının çoğalacağına, hayatına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine, inanç konusundaki eksiklikleri çevresindeki bilgili ve ilim sahibi kimselerden öğrenerek daha da iyi bir insan olmak isteyeceğine, iş alanında atılım yapmakta gözü pek davranılacağına, korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, karşılıksız bırakmayacağına, elinden gelen herşeyi yapacağına, ortaklar arasında maddi konulardan ötürü sürtüşmeler yaşanacağına, elde bulunan maddi olanakların kaybedileceğine, zihninin gereksiz ve anlamsız fikirlerden arınacağına alamet eder.

Kahve falında kıyafetler almak gördüyseniz:

  • Hayallerin gerçekle karşılaşması sorun yaratabilir.

Kahve falında çok güzel kıyafetler görmek ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine, maddi anlamda zarar edeceğine, iş kaybı yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında çok kıyafet almak şansının bahtının açılacağına, geleceğinin de umut vadedeceğine, neşeleneceğine, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına tabir olunur.

Kahve falında yeşil renkli kıyafet görmek çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına ve ferahlığa erileceğine alamet eder.

Kahve falında siyah kıyafetli kadın görmek ayıplanacağına, dışlanacağına ve kötü bir insan olarak görüleceğine, huzura ve esenliğe kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yöresel kıyafet görmek işlerini tek başına yöneteceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına, kederleneceğine delalet eder.

Kahve falında erkek bebek kıyafeti görmek yaşanan tüm sorunların sona ereceğine, iş hayatı içinde çok üst noktalardaki mevkilere çıkılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında pembe kıyafet görmek sabrederek hareket edilmesi halinde ilerleyen zamanlarda maddi olarak daha rahat olunabileceğine, çok büyük güven duyulan kişiden ihanet görüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kıyafetin yırtık olduğunu görmek kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, eş ve çocuk sıcaklığını tadacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top