AnaSayfa / Genel / Kahve falında kırmızı mercimek dağıtmak

Kahve falında kırmızı mercimek dağıtmak

Kahve falında kırmızı mercimek dağıtmak yaşamın güzelliklerle dolacağına, önemli bir makama terfi alacağına, ilk etapta biraz şaşkınlık yaşasa bile daha sonra çok daha rahatlayacağına, kendisini bu topluluğa yakın göreceğine, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına, eş, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine, Allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine ve bu sayede torunlarını görme şansına da nail olacağına alamet eder.

Kahve falında kırmızı mercimek dağıtmak gördüyseniz:

  • Çekingenlik ya da güvensizlik önemli kayıplara sebep olabilir.

Kahve falında kırmızı mercimek dağıtmak kazançta zarar edeceğine, hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına işarettir.

Kahve falında mercimek çorbası dağıtmak moralinin bozulacağına ve sinirlerinin de adeta bir yay gibi gerileceğine, hayatındaki bazı kötü ve hayırsız kişiler yüzünden sorunlu durumlar yaşayacağına inanılır.

Kahve falında kırmızı mercimek satın almak iş hayatında daha önce hayal edemediği kadar iyi bir kariyere sahip olacağına, yaşama hevesinden olacağına inanılır.

Kahve falında kırmızı mercimek görmek üzüleceğine ve bu kötü günlerin ardından dayanamayıp hastalanacağına, iş yaşantısındaki aksiliklerin, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kurtlu kırmızı mercimek görmek merdiven atlayacağına, itibar kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, bazen ne kadar hatırlamak istemese de onları yine de hep hatırlatacak birşeylerle karşılaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kırmızı mercimek köftesi görmek kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına, gözünü en yukarılara dikeceğine delalettir.

Kahve falında kırmızı mercimek çorbası yapmak yapılan atılımların rahat bir hayatın kapısını açacağına, finansal açıdan kritik bir noktaya geleceğine rivayet eder.

Kahve falında kırmızı mercimek pişirmek sahip olacağı itibar ve zenginlik sayesinde de her zaman ayrıcalık ve özel muamele göreceğine, gönlünüzdeki boşluğu dolduracak biri çıkacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir