AnaSayfa / Genel / Kahve falında kiraz ve incir görmek

Kahve falında kiraz ve incir görmek

Kahve falında kiraz ve incir görmek eğitim hayatında başarı kazanmaya ve ferahlığa çıkmaya, aile hayatında çok iyi olaylar ile karşı karşıya kalacağına, mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, bir sebeple fal sahibinin neredeyse insanlara küseceğine, çok büyük üzüntü yaşayacağına, uzun zamandır gülmeyi unutan yüzünün yeninden güleceğine, başarısızlığa düşeceğine ve hüsran yaşayacağına, bir organizasyona katılacağına, birçok sıkıntıya maruz kalabileceğine, yaptığı şeylerden ötürü bazı kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kiraz ve incir gördüyseniz:

  • Duygusal açıdan da zayıf değilsiniz.

Kahve falında kiraz ve incir görmek eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine, yıllardan beri hayal ettiği ve gerçekleştirmek için büyük çaba sarfedip emek harcadığı için çok daha hızlı bir şekilde hedeflerine ulaşacağına rivayet eder.

Kahve falında mevsimsiz kiraz yemek amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine ve bu konuda kendisini seven kişilerin desteğini alacağına, özel hayatının da yolunda gideceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kocaman kiraz görmek sıkıntıların sevilen bir kişiden destek sayesinde çözüm bulacağına, bir sebeple çok büyük sorunlar yaşayacağına, yapılan hatalar ve atılan yanlış adımlardan ötürü çok büyük zararlar edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında dalından kiraz toplamak sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çürük kiraz görmek yardımın alınacağına, sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına rivayet eder.

Kahve falında kiraz ağacından düşmek anne babanın bu sayede mutlu olacağına, bunun da fal sahibine hem zaman, hem de para kaybettireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kiraz ve şeftali görmek hane içinde bir takım zorluklara düşeceğine ve sevdiklerine hasret kalacağına, kişinin iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine, sosyal hayatında da bazı değişiklikler yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kiraz vişne yemek zarar ettiği işleri kara geçireceğine, eksik olan yanının tamamlayacağına ya da kendisini yetersiz gördüğü bir konuda geliştireceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir