Kahve falında kendini ölecek gibi görmek

Kahve falında kendini ölecek gibi görmek hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, sağlık sorunları ile dolu bir dönem geçirileceğine, etrafında sevilecek ve saygı duyulacak biri olacağı, olaylı günler geçireceğine, kazanılan başarıları, iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine, huzurun kaçıp yeniden gergin ve stresli bir hayata kavuşulacağına, bazı sorunlar ile karşılaşacağına inanılır.

Kahve falında kendini ölecek gibi gördüyseniz:

  • İkili ilişkileriniz açısından ise, şaşırtıcı gelişmeler veya gizli bağlantılar söz konusu olabilir.

Kahve falında ölmüş birini ölmemiş gibi görmek onun bir sıkıntısını ya da derdini çözeceğine, hasta ise bakacağına, eğer sorunlar varsa en kısa zamanda bu sorunların çözüm bulacağına ve hastalık yaşanıyorsa bu hastalığına şifasının Allah tarafından en kısa sürede gönderileceğine delalet eder.

Kahve falında denizde balık gibi yüzmek aksiliklerin yakayı bırakmayacağına, yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine ve sevinçli haberler alınacağına işaret eder.

Kahve falında ölecek gibi olmak üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, kirli işlere bulaşacağına, kendini tehlikelere atacağına ve hatalar yapacağı bir dönem geçireceğine tabir olunur.

Kahve falında cennet gibi yer görmek yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine, kendi işini kurarak yönetici koltuğuna oturacağına işaret etmektedir.

Kahve falında dev gibi yılan görmek sevdikleri ile güzel bir hayat geçirecek kadar bir zenginliğe ulaşacağına, sorunlarından kurtulacağına, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine, neşesinin, huzurunun, ağız tadının ve sağlığının da bozulacağına işarettir.

Kahve falında bir yerden düşüyor gibi olmak planlarının gerçekleşeceğine, toplum hayatında başarıya, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar alacağına delalettir.

Kahve falında erkeği kadın gibi görmek sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, işlerin rayından çıkacağına, kişinin kendisini paraşütle ıssız bir adaya düştüğünü görmesi ise, emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına tabir olunur.

Kahve falında nur gibi ışık görmek kişinin hayat sevincinin artacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top