AnaSayfa / Genel / Kahve falında kendi kulağını delmek

Kahve falında kendi kulağını delmek

Kahve falında kendi kulağını delmek hayatından ve şansından yana razı geleceğine, önünde güzel ve başarılı günler olacağına, şifa edineceğine, gönül gözünün açılacağına, bir sebeple ister istemez bazı kişilere yardım için başvuracağına, işlerinde büyük başarılar kazanacağına, eli bolken bir anda darlık içinde olacağına, çok mutlu olunacağına ve sorunların yakın zaman içinde biteceğine, kulluk derecesinin artmasına delalettir.

Kahve falında kendi kulağını delmek gördüyseniz:

  • Aklınızı serbest bırakın.

Kahve falında kulağı deldirmek şimdiye kadar sahip olmadığı kadar büyük mal ve mülke sahip olacağına, bir sebeple işyerindeki bir kesimi karşısına alacağına alamet eder.

Kahve falında kulağını delmek hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine, sonrasında ise beklenen iyi günlerin geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kulak deldirmek varlık ve huzur sahibi olunacağına, yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan yakın bir zamanda kurtulacağına, üzüntü duyduğu olayları tek başına düzelteceğine inanılır.

Kahve falında kulağını deldirdiğini görmek maddi sıkıntıların kurulacak bir ortaklık sayesinde ortadan kalkacağına, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına işarettir.

Kahve falında kulak deldiğini görmek çok büyük emekler vererek ortaya koyduğu bazı çalışmalardan çok büyük zararlar edeceğine, zorluklar ve sıkıntılar yaşayacağına delalettir.

Kahve falında kulak delmek sağlıklı ve güzel evlatlara sahip olunacağına, düşmanların barışacağına rivayet eder.

Kahve falında kulaklarını deldirmek geçim derdinin olmayacağına, öyle durumların insanlar tarafından takdir edileceğine delalettir.

Kahve falında kulağını deldiğini görmek ekonomik olarak büyük darbe alacağına, elindekileri kaybedeceğine, kendisine hayat neşesi veren insanlarla daha sık görüşeceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir