AnaSayfa / Genel / Kahve falında kedinin ölmesini görmek

Kahve falında kedinin ölmesini görmek

Kahve falında kedinin ölmesini görmek aile bireylerinden birine iş kurulacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok daha büyüyeceğine, uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, üzüntüsüne ve sıkıntısına ortak olacağına, aile hayatında hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, endişeli durumların son bulacağına, çok istediği ve uzun zamandan beri yapmak istediği bir işin başına geçeceğine ve ortaya koyacağı çalışmalar ile herkesi şaşırtacağına, kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına, işlerin ve çalışmaların günden güne daha azalacağına delalet eder.

Kahve falında kedinin ölmesini gördüyseniz:

  • Ani değişikliklerden rahatsız olsanız da, büyük resme bakıldığında veya zaman içinde değerlendirildiğinde avantajınıza çalışacağını göreceksiniz.

Kahve falında kedi kılı yemek yaptığı işler sayesinde kazanç elde edeceğine, çok bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına, sıkıntılarından kurtulup yolunu çizeceğine delalet eder.

Kahve falında kedinin seni ısırdığını görmek deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyacağına, çok uğraş vererek büyük bir servete kavuşacağına, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına, aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine, huzurlu bir hayat için gereken şeylere sahip olduktan sonra kendisine uygun bir kısmet bulmaya çalışacağına yorulur.

Kahve falında kedi ölmüş görmek maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılara uğrayacağına, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına delalettir.

Kahve falında kediden korkmak aklın yolu, mantık ve sezgileriyle hareket etmesi halinde her işini kolaylıkla halledeceğine, ailesinin kendisiyle gurur duyacağı işler yapacağına işarettir.

Kahve falında kedi başı kesmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, borçların kısa sürede ödeneceğine ve mutlu olunacağına yorulur.

Kahve falında yavru kedi satın almak çalışmaların hayırlı kapılar açacağına, uğursuzluklarla karşılaşacağına tabir olunur.

Kahve falında kedi köpek yavruları görmek görülen fotoğraftaki görüntü belirsiz ise iş alanında zor bir döneme girileceğine, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına yorulur.

Kahve falında kedi tarafından takip edilmek her geçen gün işlerinde daha üzüntü çekeceğine, girdiği işlerde başta çok iyi giderken daha sonra zarar etmeye başlayacağına, girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir