AnaSayfa / Genel / Kahve falında karnındaki bebeğin kımıldadığını görmek

Kahve falında karnındaki bebeğin kımıldadığını görmek

Kahve falında karnındaki bebeğin kımıldadığını görmek herhangi bir sorun ve sıkıntı durumlarında sadece kendini bildiği doğrultuda giden fal sahibinin, yakın bir zamanda çok büyük pişmanlıklar yaşayacağına, hayırlı ve güzel günler görüleceğine, atılan adımların büyük başarılar getireceğine ve uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve bu sayede mutlu olacağına, geçim derdine düşeceğine, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına, üzüleceğine, mutluluğunun ve huzurunun da yerine geleceğine, zor bir durumun üstesinden gelineceğine, hayırsız olaylar yaşayacağına, zorluk ve zahmete düşeceğine yorulur.

Kahve falında karnındaki bebeğin kımıldadığını gördüyseniz:

  • Ortaya çıkan bilgilere göre bir anlayış geliştirmelisiniz.

Kahve falında karnında bebek kımıldadığını görmek çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine, ancak daha sonra işlerinin yakın zaman içinde eskisinden de daha iyiye gideceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında karnındaki bebeğin kımıldadığını görmek ancak bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında anne karnındaki bebeği görmek helal kazanç yerine, hile ile mal elde edeceğine, hanenizde bereket yoksa hanenize bolluk ve bereket geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında anne karnında ikiz bebek görmek tatsızlıkların aşılacağına, dertleri biteceğine, hayatına bakacağına rivayet eder.

Kahve falında karnında bebek oynadığını görmek bir sebeple çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, elinde bulunan imkanları kullanmaya çalıştığında birçok sorunla karşılaşacağına, işlerin düze çıkarılacağına, sorunların çalışmaları baltalamayacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine işarettir.

Kahve falında karnındaki bebeğin erkek olduğunu görmek işyerinde üst düzey görevlerde bulunacağına, görgülü ve kültürlü olacağına yorulur.

Kahve falında karnı şiş bebek görmek darlıktan, yokluktan, fakirlikten, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından da kurtulacağına, hayırlı gelişmeler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında karnındaki bebeğin kıpırdadığını görmek kızgınlıkların ve kırgınlıkların biteceğine ve hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, kısa süreli hastalık yaşamasına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir