Kahve falında kara üzüm görmek

Kahve falında kara üzüm görmek kişiye hep umut olacağına, harama göz dikmeyeceğine, sevilen kişiler ile uzun süreli bir kırgınlık yaşanacağına, neşesinin, ağız tadının ve keyfinin kaçacağına, parasal veruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine, maddi sıkıntıların ortaklar arasındaki tartışmaları alevlendireceğine ve yakın bir zamanda sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına, vefat etmiş bir aile büyüğü için bir hayrat yapılacağına, sıkıntılı durumlar yaşayacağına, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine işaret eder.

Kahve falında kara üzüm gördüyseniz:

  • Birçok konuda önemli insanlardan destek görmeniz olasıdır.

Kahve falında kara üzüm bağı görmek sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına, kişinin hayırsız işlere ve kötü kişilere denk geleceğine rivayet eder.

Kahve falında kara üzüm kurusu görmek daha düşük bir kar sağladığı için borçlu duruma düşeceğine, yeni bir hayat kuracağına yorulur.

Kahve falında taze kara üzüm görmek barışın ve sevgi ortamının yaşanacağına, insanların birbirine kenetleneceğine, bir sebeple çok üzüleceğine, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına delalet eder.

Kahve falında kara üzüm yemek yine de bildiği yoldan ve dürüstlükten şaşmadan hareket edeceğine, zahmetli bir işin içinden başarıyla çıkılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kara üzüm yemek görmek sorunlu bir kişinin başa açtığı belanın tecrübeli bir kişiden alınacak yardımlar ve destek sayesinde haneden uzaklaştırılacağına, hayırlı kişiler ile tanışacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kara üzüm toplamak tüm olumsuz elektriğinden arınacağına, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına alamet eder.

Kahve falında kara üzüm çalmak uzun bir süre boyunca kendisine gelemeyeceğine ve insanlardan uzak bir yaşam sürmeye başlayacağına, bir sebeple aile bireyleri arasında kısa süreli bir tatsızlık yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında kara üzüm almak birçok doktorun kontrol etmesinden ve birçok tedavi uygulandıktan sonra iyileşecek olan fal sahibinin artık sağlığına çok dikkat edeceğine, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top