AnaSayfa / Genel / Kahve falında kar üzerine yatmak

Kahve falında kar üzerine yatmak

Kahve falında kar üzerine yatmak sıfırdan başlanan işte herkesi şaşırtacak kadar iyi bir mevkiye gelineceğine, rakiplerin geride bırakılacağına, kazancını arttıracağına, elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına ve yaptığı çalışmalar ile adından söz ettireceğine, kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına, mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine, yaşamının tadını çıkaracağına, çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine, yanlış yatırımlar yapacağına, epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine ve çok güzel günler yaşanacağına, eski enerjisini bulacağına, ancak bu kazancı beklemediği anda kaybedeceğine, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına tabir olunur.

Kahve falında kar üzerine yatmak gördüyseniz:

  • Finansal, hukuki, özel ya da sağlıkla ilgili sorumluluklarınızı ciddiye almalısınız.

Kahve falında kar içinde yatmak sevilen bir arkadaşla bir iş fırsatının değerlendirileceğine, uzun sohbetler edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kar üstüne yatmak zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine ve gün geçtikçe daha çok mutlu olacağına, çekilen parasızlık yüzünden yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına ve ailevi sorunların da biteceğine inanılır.

Kahve falında kar altında yatmak mallarının ve parasının bereketinin artacağına, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına yorulur.

Kahve falında kar üzerine yatmak kendi elleri ile hayatını mutsuz bir şekle sokacağına, fal sahibinin hayatının en güzel günlerini yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında karlara yatmak kariyer sahibi olacağına, ilerleyeceğine, zengin için yoksulluğa işarettir.

Kahve falında akıl hastanesine yatmak hayli sağlam başarılara imza atacağına, ailesini de kötülüklerden uzak tutacağına delalet eder.

Kahve falında yatakta kalabalık yatmak çektiği zahmetten ve çileden kurtulmasına vesile olacak oluşumların ve girişimlerin içinde yer alma şansına sahip olacağına, makamını garantileyeceğine, kudret sahibi olacağına tabir olunur.

Kahve falında bi erkekle yatakta yatmak işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına, yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine, çözümsüz sorunları olmayacağına, sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir