AnaSayfa / Genel / Kahve falında kaptan köşkü görmek

Kahve falında kaptan köşkü görmek

Kahve falında kaptan köşkü görmek hane içindeki huzursuz havanın yerini mutluluğa ve sevgiye bırakacağına, kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine, özellikle anne ve babasına karşı gelerek büyük günah işleyeceğine, içine düştüğü sıkıntılardan kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına, büyük umutlarla girilen bir işin sorunlarla devam edeceğine ve endişeli bir bekleyişin başlayacağına, büyük zorluklar yaşayacağına, hayatın gerçeklerini çok daha kolay ve tarafsız şekilde görme yetisine sahip olacağına, bu sayede yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine, kendini dünya malları edinmeye vereceğine delalettir.

Kahve falında kaptan köşkü gördüyseniz:

  • Kararlarınıza bağlı kalmalısınız.

Kahve falında kaptan köşkü görmek girdiği büyük işlerde çok iyi noktalara geleceğine, kafasını kurcalayan sorunların biteceğine bu sayede de iş ve tahsil hayatına daha kolay adapte olacağına delalettir.

Kahve falında gemi kaptanı olmak çok kötü durumlara ve istenmeyen zararlara engel olacağına, deyim yerindeyse falı kapatan kişinin, eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına ve yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında aynı kaptan su içmek uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, kararlarına saygı duyulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kaptan görmek aradan geçen zaman dilimi içinde kişinin eski halinden eser kalmayacağına, fal sahibinin olumlu giden bir işini bozacağına, kendisini çekemediği için etrafta olur olmaz laflar edeceğine tabir olunur.

Kahve falında bir kaptan su içmek iş yerinde üst yönetimde kendisine yere bulacağına, hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kaptan su içmek bundan sonra canın her çektiğine ulaşacağına, yaşanacak sıkıntılı bir durum yüzünden çok kötü şeylerin ortaya çıkacağına delalet eder.

Kahve falında bakır kaptan su içmek sağlık sorunları ile başın belaya gireceğine, elinde bulunan işlerin çok hayırlı ve çok güzel bir hal alacağına, binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine yorulur.

Kahve falında kaptan kıyafeti görmek verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına ve refaha ereceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.