AnaSayfa / Genel / Kahve falında kaplan kafası görmek

Kahve falında kaplan kafası görmek

Kahve falında kaplan kafası görmek sorunların tamamının olmasa da bir kısmının bu sayede bitirileceğine, yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, kişinin elde edeceği maddi güçle beraber işlerini kolaylaştıracağına, kişinin toplum içinde hatırı sayılır, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına, bütçesinin küçüleceğine, çok zor zamanlar geçireceğine, iş hayatında yapmak istediği projelerin yarıda kalacağına, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine, hayatın fal sahibine, mutluluk, zenginlik, sağlık ve hayır getireceğine yorulur.

Kahve falında kaplan kafası gördüyseniz:

  • Bazı kişiler asıl amaçlarınızı ya da niyetinizi anlamayabilirler.

Kahve falında kaplan kafası görmek dertlerinin dermanını bulacağına bu sayede kendisini daha iyi, dinamik, enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine ve evlat sahibi olacağına yorulur.

Kahve falında kükreyen kaplan görmek yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve aile hayatında çok büyük bir mutluluğa sahip olacağına, ev huzurunun ve bereketinin gün geçtikçe daha da artacağına alamet eder.

Kahve falında kaplan sevmek yaşanan talihsizliklerin ortadan kaldırılacağına, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına ve kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine, kendisini aşan işlere kalkışacağına, tecrübesi olmayan yollara gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kaplan yemek imkansızlıklar nedeniyle hep geri planda tutmak ve askıya almak zorunda kaldığı projelerini hayata geçirmek için fırsat elde edeceğine, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına işarettir.

Kahve falında kaplan doyurmak hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, iş hayatında yeni çalışmalar ve atılımlar yapılacağına rivayet eder.

Kahve falında kaplan gözü taşı görmek hayatındaki engelleri ve aksilikleri de yok etmiş olacağına, sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, büyük atılımlar gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kaplanın saldırdığını görmek verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına, düşülen zor durumlardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine alamet eder.

Kahve falında kaplan aslan görmek kötü sözler duyulacağına, düşmanlarının çatlamasına vesile olacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.