AnaSayfa / Genel / Kahve falında kapıda halı görmek

Kahve falında kapıda halı görmek

Kahve falında kapıda halı görmek sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına, sermayesinin harcandığına değeceğine, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine, daha sonra bu kişiden birkaç kez özür dileneceğine, sürekli artacak bir sipariş listesi ile koşturacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, çok daha iyi koşullara sahip olacağına, yalanların ve kırıcı konuşmaların kişiyi yıpratacağına yorulur.

Kahve falında kapıda halı gördüyseniz:

  • Sizinle birlikte aynı kişiye ilgi duyan başka birisi daha olabilir.

Kahve falında kapıda halı görmek yaradanın bu şansı kendisine vereceğine, zarar ettiği bir işe tekrar gireceğine, sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında koyu yeşil halı görmek yoluna bir takım hayırsız ve kötü kişilerin çıkacağına, iş hayatında türlü sıkıntılara düşüleceğine,  yapılan hatalardan ötürü çok üzüntü duyulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında eskimiş halı görmek maddi imkânlarının artacağına, sıkıntılarının biteceğine, zor günler geçirileceğine, atılan adımların büyük bir sıkıntıya yol açacağına inanılır.

Kahve falında eve halı döşemek bulunduğu mevkide yükseleceğine, hayatındaki her şeyi kaybedeceğine ve sevdiklerinden uzak kalacağına delalettir.

Kahve falında arkadaşının halı yıkadığını görmek müşterilerinin çoğalacağına, büyük beklentiler içerisine girmesi nedeni ile yaşadığı hüsranın kendisini çok sarsacağına delalettir.

Kahve falında antika halı görmek çok büyük üzüntüler yaşayacağına, tam herşeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine, daha isabetli kararlar alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında balkonda asılı halı görmek iş hayatına destek veren kişilerin desteklerini çekeceklerine, bu yüzden eldeki bir işte zarara düşüleceğine, çok büyük üzüntüler ve endişeler yaşanacağına delalettir.

Kahve falında halı saçağı görmek yüzünün güleceğine, elinin darlıktan kurtulacağına, çok büyük bir işe girileceğine, bu işte üçkağıtçı ve uyanık geçinmeye çalışan bir kişi ile sorun yaşanacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir