AnaSayfa / Genel / Kahve falında kapalı alanda yüzmek

Kahve falında kapalı alanda yüzmek

Kahve falında kapalı alanda yüzmek insanlar ile ilişkilerde daha iyi bir konuma gelineceğine, sorunlu bir akrabadan gelecek kötü haber yüzünden üzüntü duyulacağına, sorunlarını, sıkıntılarını, geride bırakacağına, hak etmediği sözlere ve muameleye maruz kalacağına, bir sebeple uzunca bir süre boyunca kendisini aklamaya çalışacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve sonraki dönemlerde bu durumdan kaynaklanan sıkıntılardan çok çekeceğine, eline geçen fırsatların kısa zaman içinde faydalarını göstereceğine, rakiplerini ve düşmanlarını korkutup kaçıracağına, çok güzel günler görüleceğine tabir olunur.

Kahve falında kapalı alanda yüzmek gördüyseniz:

  • Üzülmeyin, mutlaka bir ortak yol bulunabilir.

Kahve falında kapalı alanda yüzmek kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına ve büyük adımlar atıp hayat içinde çok iyi bir seviyeye gelineceğine, evindeki huzurun bozulacağına işaret eder.

Kahve falında kapalı alanda kalmak dileklerinin ve hayallerinin hayırlısıyla gerçekleşeceğine, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına delalettir.

Kahve falında kendini kapalı alanda görmek çok hayırlı ve iyi mevkilere geleceğine, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına yorulur.

Kahve falında kapalı alan görmek işlerin çok zor geçtiği bir dönemde kurulacak olan başarılı bir ittifak ile deyip yerindeyse iş dünyasında fırtınalar estirileceğine, kırgınlıkların sona ereceğine ve yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına delalettir.

Kahve falında kapalı yerde yüzmek müreffeh bir yaşama sahip olacağına, sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine delalet eder.

Kahve falında kapalı havuzda yüzmek bazı yorumculara göre ise, kişinin sıkıntıların artacağına, maddi açıdan büyük zarara uğrayacağına rivayet eder.

Kahve falında yeşil bir alan görmek birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine, sorunların ardı ardına ortaya çıkacağına, sorunlu bir kişi ile kurulmuş olan ortaklıktan ötürü günden güne daha büyük bir darboğaza düşüleceğine delalettir.

Kahve falında çayırlık alan görmek bir organizasyona katılacağına, dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir