AnaSayfa / Genel / Kahve falında kalın ses duymak

Kahve falında kalın ses duymak

Kahve falında kalın ses duymak aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına, yapılan işlerin yeterli kazanç sağlamayacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine, işlerinin yoluna girmesi ve aile saadetinin yerinde olması sayesinde huzur bulacağına, onların hatıralarını yaşatmak için elinden gelen herşeyi yapacağına, borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına, yakın zamanda tüm yatırımlarından oldukça büyük paralar kazanacağına, karşısında insanların düğme ilikleyecek konuma geleceğine, saygınlık kazanacağına, şansının yaver gitmesi ile birlikte iyi bir şekilde devam eden işlerin daha iyi bir hale geleceğine,  sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına, birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına tabir olunur.

Kahve falında kalın ses duymak gördüyseniz:

  • Yeni bir işe girmeniz ya da mevcut işinizde yeni birşeyler yapmanız olasıdır.

Kahve falında kalın ses duymak sıkıntılı ve çok büyük maddi zararlara uğrayacağı bir döneme gireceğine, bazı şeyleri sonlandırırken bazı şeylere de başlama kararı alacağına inanılır.

Kahve falında dalga sesi duymak hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, sıkıntı verici bir olay nedeni ile yaşanacak baş ağrısına alamet eder.

Kahve falında silah sesini duymak kardeşiyle arasındaki sorunları çözeceğine, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine inanılır.

Kahve falında sabah ezan sesi duymak türlü musibetlerin kişinin peşinden geleceğine, dişe diş savaşacağına işarettir.

Kahve falında cinlerin sesini duymak sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına, mutlu olacağına, rızık elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ağlayan birinin sesini duymak yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına, meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında çocuğunun sesini duymak seçkin bir eleman haline geleceğine, aksine hayatının daha da karmaşık bir hale geleceğine ve huzurunun bozulacağına yorulur.

Kahve falında sur sesi duymak sıkıntılı ve stresli ortamlara girileceğine, İş hayatınızda başarıdan başarıya koşacağınıza inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.