AnaSayfa / Genel / Kahve falında kalbini vermek

Kahve falında kalbini vermek

Kahve falında kalbini vermek kişinin uzun süredir beklediği huzurlu aile ortamına kavuşacağına, planların aksayacağına, pek çok kişiyi arkasından sürükleyeceği gibi, gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına, uzun yıllardan beri kurduğu hayallerine kavuşacağına, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına, çok büyük atılımlar için yapılacak çalışmalarda önce kendisinden başlayacağına, yakaladığı bu şansın garanti olacağına ve hayat boyu süreceğine, girilen bir işte yapılan bir hatadan ötürü çok büyük zarara düşüleceğine, bu zarar yüzünden alınan borcun uzun bir süre boyunca ödenemeyeceğine, gittikçe büyüyeceğine ve bu yüzden fal sahibinin ruhsal olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında kalbini vermek gördüyseniz:

  • Kısa bir yolculuk, gezi veya seyahat size iyi gelebilir.

Kahve falında kalbin sıkıştığını görmek endişelerin kısa süre içinde sona ereceğine, girilen tüm işlerin hayırlı rızklar getireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kalbi durmak ancak o zaman rahat bir nefes alacağına ve kendisine geleceğine, geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına, yeni, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, gözyaşının dineceğine işaret eder.

Kahve falında koyun kalbi görmek aileyi kötüleyeceklerine, aile bireyleri hakkında dedikodular çıkaracaklarına,  zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, rahat edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kalbinin ağrıdığını görmek iş dünyasında ve toplumda çok saygın biri olarak anılır olacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine ve sıkıntı çektiği konularda çok doğru ve başarılı adımlar atacağına rivayet eder.

Kahve falında kalbine kurşun yemek üzüntülerin gideceğine, bir sebeple uzunca bir süre insan içine çıkamayacağına, çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kalbi dışarda görmek büyük zarar verecek kişilerle muhatap olacağına, etrafındaki bazı kişilerden çok büyük ihanetler göreceğine delalettir.

Kahve falında kalbinden bıçaklandığını görmek fal sahibinin kendisini aklama imkanı bulacağına, verilen emeklerin boşa çıkacağı bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle araya kara kedi gireceğine, bazı sağlık sorunları yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında kalbi ağrımak hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, kısmetlerinin de herkesi kıskandıracak kadar çoğalacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir