Kahve falında ikiz bebek beşiği görmek

Kahve falında ikiz bebek beşiği görmek yakın bir akrabayla sevilen bir hobi üzerinden giderek bir iş kurulacağına, nasiplerini alacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir boşluğa düşüleceğine, eşler arasında günden güne daha büyük kavgalar yaşanacağına, patlama noktasına geleceğine, yaşamının daha kolay hale geleceğine, başarıya giden yolunun aydınlık olacağına, işlerin başına geçeceğine, bazı kimseler tarafından uğrayacağı zarar nedeniyle canının yanacağına delalettir.

Kahve falında ikiz bebek beşiği gördüyseniz:

  • Bazı kişilere olayları toparlayan, özetleyen veya aydınlatan konuşmalar yaparak insanların sizden etkilenmesini sağlayabilir veya yararlı tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Kahve falında ikiz bebek beşiği görmek etrafındaki bazı insanlar tarafından ihanete uğrayacağına, kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine, manevi olarak kalbin Allah aşkı ile dolacağına delalettir.

Kahve falında beyaz bebek beşiği görmek girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine, iş konusunda çok büyük hatalar yapılacağına, sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına, uzun zamandan beri tanış olunan birinden darbe yeneceğine delalettir.

Kahve falında mavi bebek beşiği görmek yakalayacağı fırsatların kıymetini bilemeyeceğine, sevdiklerinin kendisini terk edeceğine işarettir.

Kahve falında beşiğin içinde bebek görmek birçok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, kısa süre içinde kabul edildi haberi geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında beşikte ağlayan bebek görmek ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni işkollarına girileceğine, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında erkek bebek beşiği görmek işinde de büyük başarılara imza atacağına, tamamen içine kapanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bebek beşiği hazırlamak yakasını belalardan ve belalı işlerden sıyıracağına, işlerini sağlama almak için elinden gelen her şeyi yapacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında beşikte bebek emzirmek maddi açıdan pek getirisi olmayacağına, maddi ve manevi olarak kötü bir hale düşüleceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top