AnaSayfa / Genel / Kahve falında iki göz görmek

Kahve falında iki göz görmek

Kahve falında iki göz görmek yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine ve yönetebileceğine, çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, anlaşma sağlayıp el sıkışacağına, dünyaca yücelmeye ve büyük bir mevkiye geçmeye, evlatlarının yüksek makamlara geleceğine, kızı olanların da gelin edeceğine, kendisini çekemeyen kişiler tarafından işlerinin baltalanacağına, yurt dışında eğitim hayatına devam etmek için yollar aranacağına, kişinin her zaman akılcı davranarak, fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine rivayet eder.

Kahve falında iki göz gördüyseniz:

  • Karşı cins ilişkileriniz mükemmel seviyede olabilir.

Kahve falında parmağını gözüne sokmak bilgili, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına ve bunun için her zaman şükredeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında göz kapağını açamamak büyük ve başarılı adımlar atacağına, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarfedeceğine, huzurunun ve mutluluğunun da baki kalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gözlerin mavi olduğunu görmek uğradığı zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine ve çok daha iyi bir iş için destek alacağına, fakirleşeceğine, kötü ve tatsız sözler işiteceğine, yaşamdan elini eteğini çekeceğine ve içine dönerek, kabuğuna çekilip evden çıkmaz ve insanlarla da konuşmaz olacağına inanılır.

Kahve falında göz bebeğinin büyüdüğünü görmek işlerinin azalacağına fal sahibinin de böylece sevdikleri ile daha çok vakit geçirme olanağı elde edeceğine, dininden vazgeçmeyeceğine delalettir.

Kahve falında ölünün gözlerini siyah görmek düşmanlarının çatlamasına vesile olacağına, güzel, iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında başkasının gözünü görmek işlerinde atacağı adımlar sayesinde şansının döneceğine, ikiyüzlü insanlarla karşılaşacağına yorulur.

Kahve falında horusuun gözünü görmek büyük işlere girerek hayal ettiği herşeye kavuşacağına, insanlara yardım edeceğine rivayet eder.

Kahve falında sevdiği kişiyle göz göze gelmek falı kapatan kişinin sonradan çok pişman olup üzüleceği sözler sarf edeceğine ya da hareketlerde bulunacağına, hakkı olanlara kavuşacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir