AnaSayfa / Genel / Kahve falında iki civciv görmek

Kahve falında iki civciv görmek

Kahve falında iki civciv görmek kudret ve hikmet sahibi olacağına, zorlukların ve sorunların aşılacağına, her türlü engeli ve zorluğu aşacak kudrete sahip olacağına, kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine, alınacak müjdeli haberler sayesinde verilecek olan bir karar konusunda olumlu bir yol takip edileceğine, uzun bir süre boyunca çekeceğine, hayallerini ertelemek zorunda kalacağına, hayatında olumlu değişiklikler meydana geleceğine, iyi işler yaparak ailesinin gözünde değerleneceğine delalet etmektedir.

Kahve falında iki civciv gördüyseniz:

  • Size maddi manevi bedel ödetebilecek potansiyele sahip ölçüsüz kişilerden uzak durun.

Kahve falında civciv tavuk görmek kişinin kendisini çok hafiflemiş hissederek hayatına devam edeceğine, maddi yükümlülüklerinin azalacağına, borçlarının kapanacağına, neşesinin, keyfinin, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine delalettir.

Kahve falında siyah civciv görmek gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, yeni ve daha rahat bir hayata merhaba diyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında civciv horoz görmek kazanç ve mal kaybına uğrayacağına, kazancı sayesinde etrafındaki insanların da sorunlarına çare olacağına delalettir.

Kahve falında kedi ve civciv görmek bir sebeple büyük fırsatların elden kaçacağına, hayatına aydınlık ve güzel günlerin geleceğine yorulur.

Kahve falında civciv yıkamak kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, sorunlarını gidereceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, sevdiği kişileri etrafına toplayacağına tabir olunur.

Kahve falında civciv satmak çevresinde yaşanan ve kendisinin o ana kadar farkında olmadığı bir takım şeylerin ayyuka çıkacağına, hatta gerekirse bu uğurda herkesi karşısına alarak yine her şeyi arkasında bırakmayı dahi göze alabileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında köpek ve civciv görmek destek olduğu kişilerden ihanet göreceğine, kendisine uzun süre gelemediği gibi işte de moralsizliği nedeniyle sıkıntı yaşayacağına delalettir.

Kahve falında kümeste civciv görmek herşeyin daha fazlasına kavuşacağına, bolluk ve bereket elde edeceğine, ekonomik olarak zayıflayacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir