Kahve falında hemşire forması görmek

Kahve falında hemşire forması görmek dönülmez yollara gireceğine, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, huzursuzluklar ile boğuşacağına, eşlerin birbirlerine karşı ağır konuşacaklarına, yol alacağına ve zaferler elde edeceğine, başına türlü belalar geleceğine, yaşamının bir dönemindekilerin hiçbir zaman hafızasından silinmeyeceğine, bazen ne kadar hatırlamak istemese de onları yine de hep hatırlatacak birşeylerle karşılaşacağına, mevcut aile ve iş yaşantısının çalkantılara sahne olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında hemşire forması gördüyseniz:

  • Sevdiğinizden verebileceğinden çok daha fazlasını talep etmeye başladığınızın farkında değilseniz bir an önce kendinize çeki düzen vermelisiniz.

Kahve falında hemşire forması görmek kendisini üzen ve kıran bazı olaylardan sonra sıkıntı çekeceğine, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına inanılır.

Kahve falında beyaz hemşire forması giymek duyguların karşılık bulacağına, falı kapatan kişinin bu arkadaşının yardımına koşacağına işarettir.

Kahve falında hemşire forması giymek sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda son bulacağına ve hayırlı kişiler ile hayırlı işlere gireceğine, çalışmalarının beğenileceğine, fikirlerinin de istediği takdiri toplayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kendini hemşire olarak görmek dinlenilmemesi ve beslenmenin geri plana atılması yüzünden hasta olunacağına, rakiplerine kızmasına ve onlarla arasına duvar örmesine sebep olan davranışları huy edineceğine rivayet eder.

Kahve falında hastanede hemşire olmak çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine, daha fazla gelir sahibi olacağına tabir olunur.

Kahve falında beyaz önlüklü hemşire görmek bol kazanç ve rızık elde edeceğine, büyük bir zenginliğe ve hayırlı ve güzel şeylere kavuşulacağına delalettir.

Kahve falında hemşirelik okumak pek az kazanç getireceğine, sıkıntılarını atlatacağına, yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine rivayet eder.

Kahve falında ebe hemşire görmek zor zamanların geride kalacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, sorunlarını bu sayede çözeceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir