AnaSayfa / Genel / Kahve falında hayvan kuyruk görmek

Kahve falında hayvan kuyruk görmek

Kahve falında hayvan kuyruk görmek yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına, orada iyi ahlaklı kimselerle dost olacağına, bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, işbirliği içinde olacağına, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile dünyaevine girileceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına, rızkının eksileceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, rakiplerin kurduğu bir tuzak yüzünden maddi zararlara uğranacağına, iş hayatında yaşanan bazı kayıplar yüzünden sahip olunan mevkinin kaybedileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında hayvan kuyruk gördüyseniz:

  • Hiç beklemediğiniz kimselerden gururunuzu okşayacak teklifler veya iltifatlar alabilirsiniz.

Kahve falında uzun kuyruklu hayvan görmek basiretinin bağlanmasından ötürü göz göre göre zarar görülecek bir işe girileceğine, itibar kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında hayvan kuyruk görmek çevresinde herkesin sözüne güvendiği, sevip saydığı bir birey olunacağına, iş konusunda  destek olunan bir kişiden ihanet görüleceğine tabir olunur.

Kahve falında kuyruklu hayvan görmek ekonomik şartlarının iyileşeceğine, hayatından yana hayır bulacağına ve rahatlığa ereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında hayvan kuyruğu görmek mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine, tüm düzenin alt üst olacağına yorulur.

Kahve falında akrep kuyruğu koparmak yaşamını daha iyi planlayacağına, Allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini görmeyi nasip edeceğine delalet eder.

Kahve falında uzun kuyruklu kertenkele görmek kendisini bu doğrultuda eğiteceğine bu sayede de sevdiği bir işle uğraşarak para kazanmanın avantajlarını yaşayacağına, destek göreceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına işarettir.

Kahve falında kuyruğu kopmuş kedi görmek sevdiği kişilerin ve kendisinin zarar görmesine neden olacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılara uğrayacağına ve kendisini seven ve takdir eden insanlar tarafından yerileceğine, karşısına her zaman iyi kalpli insanların çıkacağına ve zorluklar karşısında kendisine inancını tazeleyerek mücadele vermeye devam edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında saçını at kuyruğu yapmak insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, yenisinin başlayacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir