AnaSayfa / Genel / Kahve falında havada gitmek

Kahve falında havada gitmek

Kahve falında havada gitmek oturduğu evi değiştirip, daha büyük ve konforlu bir eve taşınacağına, yarardan çok zarar getireceğine, arkadaşların ya da ortakların arasını açacağına, çok daha zor durumların altından rahat bir şekilde çıkacağına, yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, Allah’ın kendisine herşeyin en iyisini, en lüksünü, en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, aile hayatının sorunlarla dolacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir sorunla karşılaşacağına, kazancının rahat şekilde yaşamasına ve ailesinin ihtiyaçlarını karşılamasına yetecek oranda olacağına delalettir.

Kahve falında havada gitmek gördüyseniz:

  • Bir insan istemeden önce vermesini bilmelidir.

Kahve falında havada gitmek sevdiği kişilere yardımcı olacağına, ticaretten ve kazançtan yana zarara gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında havada giden gemi görmek karşısına çıkan zorluklara göğüs gereceğine, çok sorunlu günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında havada dans etmek girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, yoracak bir takım meselelerin baş göstereceğine inanılır.

Kahve falında bulanık hava görmek kendini uzun uzun tenkit edeceğine, ticaretinin açık, kazancının da garanti ve sabit olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında havada uçan cisimler görmek üzüntülerinin ve mutsuzluğunun son bulacağına, sevilen bir kişiden alınacak destek sayesinde de işin en iyi şekilde nihayete erdirileceğine işarettir.

Kahve falında yağmurlu havada gelinlik giymek ancak bu adımları ve yapılacak çalışmalar sonunda kazanılacak başarıyı ve kazancı kıskanan bir kişi tarafından işlerinin bozulmaya çalışıldığına, bu yüzden çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına, sağlığın da bozulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında arabayla havaya uçmak tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine delalet etmektedir.

Kahve falında havada balık görmek okuyacağına ve bilgileneceğine, sonrasında konuşarak sorunları çözeceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir