AnaSayfa / Genel / Kahve falında hastayı okumak

Kahve falında hastayı okumak

Kahve falında hastayı okumak hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine ve kendisini korumak için hayatında çok köklü değişiklikler yapacağına, dost ya da akrabalarından birinin yardımı sayesinde gireceğine, sorunlu bir kişinin başa açtığı belanın tecrübeli bir kişiden alınacak yardımlar ve destek sayesinde haneden uzaklaştırılacağına, istediği ve hayal ettiği şeylerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine ve anne tarafından bir akrabanın vereceği destek sayesinde eğitim konusunda bir adım atılacağına, hepsinin istediğiniz düzende ilerleyeceğine, zor günler geçireceğine, yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, kapanmış olan kapıların Allah’ın izni ile açılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında hastayı okumak gördüyseniz:

  • Birbirine zıt fikirleri, olayları ya da konuları aynı potada eritmek veya değerlendirmek isteyebilirsiniz.

Kahve falında hastaya yasin okumak alın terinin ve tükettiği nefesin kazandıklarına değeceğine, hakkı olanı da sorunsuz ve sıkıntısız şekilde alacağına, durumu çok geç fark ettiği için çok üzüleceğine ve kafasını duvarlara vuracağına işarettir.

Kahve falında hastaya kuran okumak umutlarının kendisine hayır getireceğine, heveslendiği işlerden Allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına, çıkmaza düşeceğine, borçlanacağına delalet eder.

Kahve falında hastaya kuruan okumak güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, geleceğini de olumsuz yönde etkileyeceğine delalet eder.

Kahve falında hasta birine kuran okumak gelir kaynaklarının yok olacağına, büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına işarettir.

Kahve falında hastaya dua okumak rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, anne baba duası alacağına inanılır.

Kahve falında hastayı okumak kendine olan güvenin tazeleneceğine, çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, yapılacak çalışmalar ile maddi ve manevi olarak yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına tabir olunur.

Kahve falında hastaya fatiha okumak refah içinde yaşayacağı bir döneme gireceğine, amaçlarına, hedeflerine, hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında hasta bir akraba görmek eğitimle ilgili olarak büyük bir sıçrama yaşanacağına, hayırlı ve bol kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.