AnaSayfa / Genel / Kahve falında hamile deve görmek

Kahve falında hamile deve görmek

Kahve falında hamile deve görmek maddi açıdan büyük bir yokluk çekileceğine, zor günler geçirileceğine, sevilen kişiler ile uzun süren tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, eldeki imkanların beklenmeyen bir sebepten ötürü kaybedileceğine, çaresiz durumlara düşeceğine, güzel işler yapacağına, kişinin bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına, yapacağı kusur nedeni ile toplumdaki güzel yerini kaybedeceğine, aile bireylerinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve uzun bir süre kimsenin kendine gelemeyeceğine, üzüntüsüne ve sıkıntısına ortak olacağına ve ne zaman başı sıkışsa hemen yardım edeceğine delalet eder.

Kahve falında hamile deve gördüyseniz:

  • Unutmayın küçük egzersizler insanı her konuda rahatlatarak vücudun belli bir ahenge sahipolmasını sağlar.

Kahve falında hamile deve görmek daha çok dünya malı edineceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük tatmin sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına inanılır.

Kahve falında deve ve deniz görmek borçlarının çoğalacağına, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına ve rahata erileceğine alamet eder.

Kahve falında deve satın almak kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına, elinde olan bir miktar paranın yakın bir zaman içinde gereksiz bir şey için harcanacağına, karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına, kazancının eksileceğine delalet eder.

Kahve falında yüklü deve görmek borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına, ev veya arsa almak için girişimlerde bulunulacağına delalet eder.

Kahve falında siyah deve kuşu görmek muradına ermesine, eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına, olumsuz olaylarla karşılaşacağına rivayet eder.

Kahve falında siyah deve görmek yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine, hayalleri için savaştığı yolda bir an bile olsa umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında deve yüzmek çok sıkıntılar çektikten ve büyük üzüntüler yaşadıktan sonra işlerini toparlayacağına, birçok insanın takip ettiği ve çok sevdiği bir kişi olunacağına işarettir.

Kahve falında deve üstünde gezmek inancını ve kendine olan güvenini bir an olsun kaybetmemesi sayesinde hayallerine, umutlarına, hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına, arzu edilen bir işe girmek için çok çaba gösterileceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.