AnaSayfa / Genel / Kahve falında hacıları görmek

Kahve falında hacıları görmek

Kahve falında hacıları görmek kötü kimselerle bir olup, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına, elinin bollaşacağına, kazancının artacağına ve hayatına keyif geleceğine, kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına, ancak verilen çabaara rağmen bir türlü ilerleme kaydedilemeyeceğine, daha pozitif biri olacağına, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine, uğranılan zararın telafi edileceğine ve çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına, yaşanacak olaylardan ötürü çok gereksiz ve kötü insanlar ile muhatap olmasından ve karşı karşıya gelmesinden ötürü çok büyük bir sıkıntıya gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında hacıları gördüyseniz:

  • Ani değişikliklere hazır olun.

Kahve falında hacı yemeği görmek falı kapatan kişi bekar ise kısmetinin çıkacağına, barış ve sevgi içinde olacağına alamet eder.

Kahve falında hacı leylek görmek yolunun açılacağına, başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine, zorluk ve yoklukla karşılaşmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında hacı bayramı görmek kişinin başına tatsız ve kötü olayların geleceğine, çok büyük ve başarılı birkaç hamle ile çok daha hayırlı bir yola gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında hacı kıyafeti almak sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, işlerinin açılacağına, bahtının güzelleşeceğine işarettir.

Kahve falında hacı öpmek o zaman bile sağlık sorunları ve huzursuzluklar yaşamayacağına, kendini onlara karşı savunmakta zorlanacağına yorulur.

Kahve falında hacı bektaş veli görmek bolluk ve bereket içinde geçeceğine, huzur bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında hacı bayram camisini görmek kimseye muhtaç olmadan huzur içinde bir hayat süreceğine, maddi yükümlülüklerin azaltılacağına, engellerin aşılacağına, büyük başarıların göğüsleneceğine delalet eder.

Kahve falında hacı tavaf etmek attığı adımların boşa gideceğine, sorunlarının küçük bir parça da olsa azalacağına, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir