AnaSayfa / Genel / Kahve falında güzel yol görmek

Kahve falında güzel yol görmek

Kahve falında güzel yol görmek sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, kendi işinin başına geçip, kendi patronu olacağına, Allah’ın kendisinden yana olacağına ve kişinin beklediğine, sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, kendisini temizlemek için her fırsatı değerlendireceğine, bulunduğu mevkide gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazanacağı üstün başarı sayesinde terfi alacağına, bir dediğini iki etmeyeceğine, zor günlerin geride kalacağına, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına ve gayrimenkul işine girileceğine işaret eder.

Kahve falında güzel yol gördüyseniz:

  • Doğrulara ulaşabilmek, gerçekleri öğrenebilmek için çok hassas çalışmalar yapmanız gerekebilir.

Kahve falında güzel yol görmek zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine ve gün geçtikçe daha çok mutlu olacağına, yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında güzel bir yol görmek sıkıntılı bir işin ardından ferahlığa çıkılacağına, yıpranacağına, strese gireceğine inanılır.

Kahve falında çok güzel yol görmek helal ve geniş rızık elde edeceğine, ayrıca geçim derdi nedir bilmeyeceğine inanılır.

Kahve falında buzdan yol görmek verilen sözlerin tutulamayacağına , yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına, sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine işarettir.

Kahve falında zor yollardan geçmek ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına, eğer iş ile ilgili olarak atılan adımlar doğru bir şekilde atılmaz ve iyi düşünülmezse özgürlüğün kaybedileceğine ve üzüntü duyulacağına delalet eder.

Kahve falında tren ve tren yolu görmek zor zamanların geride kalacağına, üzüntülerin sevince döneceğine, şanssızlığının ortadan kalkacağına alamet eder.

Kahve falında dik yola tırmanmak soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine, değişik, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına delalet eder.

Kahve falında dümdüz yol görmek hayalleri için savaştığı yolda bir an bile olsa umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine, kurulan büyük hayallerin yaşanan kötü ve can sıkıcı olaylar yüzünden suya düşeceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir