AnaSayfa / Genel / Kahve falında güzel göz görmek

Kahve falında güzel göz görmek

Kahve falında güzel göz görmek cebinden parasının eksilmeyeceğine, sıkıntılı, düşünceli, endişeli ve korku dolu günler geçireceğine, ummadığınız yerlerden maddi ve manevi destek görmeye, maddi konularda zayıf düşeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, sorun üzerine sorun yaşanacağına, huzurlu günler geçirileceğine, daha farklı işlerle de uğraşılmaya başlanacağına, tüm huzursuzlukları ortadan kaldırarak hayatına daha sakin, huşu içinde devam edeceğine yorulur.

Kahve falında güzel göz gördüyseniz:

  • Bekarsanız, istediğiniz gibi yürümediği için size üzüntü veren bir ilişkiniz hakkında sevindirici gelişmeler olabilir.

Kahve falında güzel gözlü eşek görmek dost ve akrabaya da çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine, kendisine yeni bir ev ve bu evin içine yeni eşyalar alacağına işarettir.

Kahve falında kendi gözünü güzel görmek iyileşeceğine, dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına, ancak sonuçların beklediğinin aksine olumsuz şekilde gelişeceğine tabir olunur.

Kahve falında kendi gözlerini güzel görmek sorunların daha hızlı ve daha başarılı şekilde çözüleceğine, üzüntü veren kişileri hayatından çıkartacağına delalettir.

Kahve falında çok güzel gözler görmek çeşitli projeler ortaya koyacağına, buna rağmen iş hayatı ile ilgili bazı sorunlar ile çok büyük bir savaş vereceğine, daha huzurlu ve mutlu bir evlilik sahibi olunacağına delalettir.

Kahve falında gözlerinin çok güzel olduğunu görmek büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, sevmediği kişileri yakın bir zamanda hayatından çıkarması sayesinde rahata ereceğine, şansın ve bahtın da açılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında güzel göz görmek maddi ve manevi sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, adeta sinirden küplere bineceğine ve çok büyük bir sıkıntı yaşayacağına inanılır.

Kahve falında güzel gözlü birini görmek kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine, sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına yorulur.

Kahve falında güzel gözlü olmak dertlerin günden güne daha da artacağına, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir