AnaSayfa / Genel / Kahve falında göz kapaklarını görmek

Kahve falında göz kapaklarını görmek

Kahve falında göz kapaklarını görmek ulaştığı başarıları ve elinde bulunan imkânları kıskanan kişiler tarafından bir dedikoduya malzeme edileceğine, ondan kazanç elde edeceğine, ana baba için hayırlı bir adım atılacağına, iyilik görüleceğine, işlerin aksayacağına, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine, her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına, her hayalini de gerçekleştireceğine, kötü giden şansın yakın zamanda iyiye döneceğine, birçok dedikoduya maruz kalacağına alamet eder.

Kahve falında göz kapaklarını gördüyseniz:

  • Kalıcı bir ilişki veya iş çıkabilir, bazı yeni atılımlar gerçekleştirebilirsiniz.

Kahve falında göz kapağını açamamak kişi işsiz işe çok para kazandıran bir işe gireceğine, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine delalet etmektedir.

Kahve falında göz kapağını dikmek çok büyük üzüntüler duyacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine inanılır.

Kahve falında göz kapağını görmek işlerinin çok iyi bir hal alacağına, hem iş hem de özel hayatında istediği ve aradığı mutluluğu bulacağına yorulur.

Kahve falında göz kapağı kesmek maddi zarara uğrayarak yokluğa ve darlığa düşeceğine, idealist davranacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında göz kapaklarını görmek imkân sahibi olacağına ve iyi noktalara geleceğine, gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına tabir olunur.

Kahve falında göz kapağında yara görmek iş hayatında ya da sosyal hayat içinde yaşanan düşmanlıkların biteceğine, güçsüz ve nefessiz kalacağına tabir olunur.

Kahve falında göz kapağı görmek gün geçtikçe daha büyük hayalkırıklığına uğranacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına delalet eder.

Kahve falında göz kapağının şiştiğini görmek birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına ve üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine, ortaya konan çalışmaların kazanç getirmemesi yüzünden maddi ve manevi olarak çok zorluk çekileceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir