AnaSayfa / Genel / Kahve falında görümceye sarılmak

Kahve falında görümceye sarılmak

Kahve falında görümceye sarılmak insanların gönlünü ve sevgisini kazanacağına, itibar edineceğine, mal ve mülk kaybı yaşanacağına, zararlı bir kişi ile uğraşılacağına, hayır getirecek bir işin sıkıntı yaratacak bir hal alacağına, kötü bir duruma sebep olacak bir adım atılacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine, sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına ve sevineceğine, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına, çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına, dertlerin artacağına, huzursuzluk yaşanacağına, rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine, istenmeyen bazı olayların yaşanacağına, bir sebeple kendisini çok üzeceğine işaret eder.

Kahve falında görümceye sarılmak gördüyseniz:

  • Bir an önce harekete geçmenizde fayda var.

Kahve falında görümceye sarılmak rahat edeceği ve mutlu olacağı kadarına sahip olabileceğine, özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına ve yeniden aşklarının artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında görümceyi hamile görmek sorunların tamamının olmasa da bir kısmının bu sayede bitirileceğine, işlediği günahların ve yaptığı hataların farkına varmaya başlayacağına tabir olunur.

Kahve falında görümceyi dövmek sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, olumlu şekilde ilerlemeyeceğine, başına kötü ve tatsız olaylar geleceğine, problemlerinin ve borçlarının da çoğalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında görümcenin eşini görmek zor zamanların geride kalacağına, işlerin açılacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, çok büyük bir işe girileceğine, bu işte üçkağıtçı ve uyanık geçinmeye çalışan bir kişi ile sorun yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında görümcesini dövmek Allah katında günahlarının affolacağına, muradının gerçekleşeceğine, esenlik ve gönül ferahlığı yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında görümcenin hamile olduğunu görmek atılan adımlar sayesinde hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, olanaklarının eskisinden çok daha iyi olacağına işarettir.

Kahve falında görümce kavga etmek falı kapatan kişinin kendi işine sahip olacağına, yakın bir dostla ters düşüleceğine tabir olunur.

Kahve falında görümceyi hasta görmek işlerinin her geçen gün düzeleceğine, aksiliklerle, başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.