AnaSayfa / Genel / Kahve falında giymeyi unutmak

Kahve falında giymeyi unutmak

Kahve falında giymeyi unutmak sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, hem ün sahibi olacağına, fal sahibinin daha farklı bir hayatı benimseyeceğine, ince eleyip sık dokuması sayesinde kendisi için hep doğru ve isabetli adımlar atmayı başaracağına, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına, hayatından razı geleceğine, gönlünce bir yaşamı olacağına, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine alamet etmektedir.

Kahve falında giymeyi unutmak gördüyseniz:

  • Maddi manevi size bedel ödetebilecek veya size kendinizi kötü hissettirebilecek kişilerden uzak durun.

Kahve falında gusül abdesti almayı unutmak çok güzel bir evlilik yapılacağına, tüm sıkıntılarının, sorunlarının ve korkularının da bitmesini sağlayacağına işarettir.

Kahve falında bebeğini bir yerde unutmak işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına, bunun farkına varacağına alamet eder.

Kahve falında tüpü açık unutmak şifaya kavuşacağına, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, başarısının önündeki engellerin kalkacağına, mutluluğunun da hayat boyunca süreceğine, büyük sıkıntıları olmayacağına inanılır.

Kahve falında anahtarı kapıda unutmak planların aksayacağına da tabir edilen fal, ani gelişen olumsuz olaylar yüzünden moral bozukluğu yaşayacak olan fal sahibinin iş konusunda da sıkıntılı bir sürece gireceğine, uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine ve aile büyüklerinin sözlerinin de bir faydasının olmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında doğum gününü unutmak maddi açıdan büyük zorluklar yaşanacağına, ancak bu durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, kendisiyle övüneceğine tabir olunur.

Kahve falında pasaport unutmak elini taşın altına koyduğu işlerde çok büyük ihanetler göreceğine, büyük oranda kazanç elde edeceğine inanılır.

Kahve falında kıyafetlerini unutmak aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına, uzun uzun dalıp gideceğine, nerede hata yaptığını sorgulayacağına tabir olunur.

Kahve falında dükkanı açık unutmak her işi ile daha çok ses getireceğine ve büyük başarılar kazanacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, yaptığı bir hareket ya da söylediği bir sözden ötürü insanların kendisinden uzaklaşacağına ve çok büyük bir boşluğa düşüp kendini çok çaresiz hissedeceğine alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir