AnaSayfa / Genel / Kahve falında gelinlik giyecek olmak

Kahve falında gelinlik giyecek olmak

Kahve falında gelinlik giyecek olmak kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, ilgi duyduğu, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, pişmanlık duyulacak şeyler yapılacağına, kendisine çok iyi bir hayat kurmak için yeni bir yola gireceğine, onun da kendisinin elinden tutarak kendisini yukarılara taşıyacağına, bir sebeple atılan bütün adımların daha temkinli atılması gerektiğine ve bu sayede uğranılan zararın yarı yarıya azalacağına, sıkıntılara karşı borç bulunamadığı için zararın daha da büyüyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında gelinlik giyecek olmak gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz kadınlarla olan ilişkileriniz sosyal ilişkilerin dışında da güçlüdür.

Kahve falında gelinlik giyeceğini görmek kızgınlıkların ve kırgınlıkların biteceğine, çalışmaları kötüleyeceğine inanılır.

Kahve falında gelinlik giyecek olmak iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine rivayet eder.

Kahve falında giyecek elbise bulamamak dertlerin uzaklaştırılacağına, kısa süre içinde büyük atılımlar yapacağına işarettir.

Kahve falında giyecek ayakkabı bulamamak borçlarından ve sorunlarından kurtulacağına, aradaki akrabalık bağının, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine ve belki işle ilgili bir ortaklık kurulacağına alamet eder.

Kahve falında giyecek bir şey bulamamak hayır işlerinden geri kalmayacağına, insan ya da hayvan demeden, Allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine, endişe ve üzüntü yaratan olayların yakın zaman içinde düzeltileceğine, işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına inanılır.

Kahve falında giyecek görmek her daim bereketli işler yapacağına, helal rızka, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına inanılır.

Kahve falında hasta birini gelinlikle görmek sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, iş hayatında çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, ancak daha sonra şansının yaver gitmesi ile çok rahat edeceğine alamet eder.

Kahve falında pembe gelinlik giymek bir sebeple çok zarar edeceğine, büyük bir işe girdiği sırada çalışmaların yarıda kalacağına, kötü günlerinin biteceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir