AnaSayfa / Genel / Kahve falında fındık faresi görmek

Kahve falında fındık faresi görmek

Kahve falında fındık faresi görmek çok iyi şeylere, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına, maddi sorunların yavaş yavaş sona ereceğine ve yakın zamanda kişinin rahat bir nefes alacağına, elinize geçecek paraların hızlı bir şekilde kaybolacağına, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, ona göre davranacağına, özellikle evlilik için gün sayılacağına, büyük bir boşluğa düşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında fındık faresi gördüyseniz:

  • Çıkabilecek tatsızlıkları önlemek için önyargılı tutumlarınızdan vazgeçmelisiniz.

Kahve falında beyaz fındık faresi görmek sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, üzüntülerinin sona ereceğine, hayallerini gerçekleştireceğine, amaçlarını yerine getireceğine ve ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında fındık faresi görmek iyi insan olmaktan vazgeçileceğine ve atılan bazı adımlardan ötürü kurulan bazı hayallerden vazgeçilmek zorunda kalınacağına, zor zamanlar yaşanacağına, büyük adımlar atılacağına ve işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya erileceğine işarettir.

Kahve falında fındık fareleri görmek ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, bu sayede birçok kişinin takdirinin kazanılacağına, uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında fındık faresi yemek itibar kazanacağına, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına, bu sayede herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine, hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına işaret eder.

Kahve falında evde fındık faresi görmek işlerine engel olan kişiler ile ilişkilerini koparacağına ve daha iyi bir hayata kavuşacağı bir işe gireceğine, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına yorulur.

Kahve falında fındık fare öldürmek yanlış giden işlerin düzeltileceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, büyük bir ortaklık yapılacağına, işlerin rayından çıkacağına, mesleki anlamda geriye düşüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında küçük fındık faresi görmek yeni heyecanlar ve yeni gönül ilişkileri yaşayacağına, zarar edeceği bir işe girmek zorunda kalacağına işaret eder.

Kahve falında fındık fare görmek işlerini yoluna sokacağına, üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine, emeklerinin yarıda kalacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.