AnaSayfa / Genel / Kahve falında ezilmiş domates görmek

Kahve falında ezilmiş domates görmek

Kahve falında ezilmiş domates görmek birçok açıdan sıkıntılarla dolu bir döneme girileceğine, üstün başarılar alacağına bu sayede daha fazla gelir elde edeceğine, istediği noktaya geleceğine ve kariyerinin çok sağlam olacağına, gönül işlerinde üzüntüler yaşanacağına, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, bir sebeple kısa süre için de olsa sıkıntı duyulacağına, mevki veya kariyer için sürekli çalışmak yerine, kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına, kendisini kötü hissetmesine neden olan ı durumlardan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ezilmiş domates gördüyseniz:

  • Beklenmedik kazançlar ya da harcamalar söz konusu olabilir.

Kahve falında beyaz domates görmek önceden planlanmış proje veya yolculukların iptal olabileceğine, ticaret adamı (kadını) olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında elma domates görmek elini eteğini çektiği şeylerin kendisine umut verecek şekilde aşama kaydedeceğine, kardeşlerle yaşanacak bir tartışma yüzünden üzüntü duyulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında domates ekildiğini görmek fal sahibine hayır, mutluluk, başarı, bolluk, bereket ve huzur getireceğine, sarsılacağına delalet eder.

Kahve falında yarım domates görmek iş dünyasındaki prestijin azalacağına, maddi sıkıntıyla geçecek bir dönem geçirileceğine, böylece çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına yorulur.

Kahve falında domates rendesi görmek çok üzüleceğine ve mutsuz olacağına, isteklerinize kavuşacağınıza işarettir.

Kahve falında birine domates vermek programların ve projelerin tutmayacağına, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının da dağılacağına işaret eder.

Kahve falında birinin domates verdiğini görmek tazeleneceğine, yeniden can bulacağına, neşeleneceğine, yarınlarına umutla bakacağına rivayet eder.

Kahve falında saksıda yeşil domates görmek tartışmaların sona ereceğine ve doğru adımların atılması sayesinde hayırlı bir işin başına patron olunacağına, kendi bildiğini okuyacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.