AnaSayfa / Genel / Kahve falında evlilik dışı çocuğu olmak

Kahve falında evlilik dışı çocuğu olmak

Kahve falında evlilik dışı çocuğu olmak yarınları için isabetli kararlar alacağına, işlerin sürekli artacağına, hayırlı fırsatlar yakalayacağına böylece coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, ancak zararın daha büyümemesi ve yeni bir sorunla karşılaşmamak için çok büyük önlemler alacağına, sevabı bol olan yaşamında dara düşmeden, sürekli dua alarak yaşayacağına, zarar edilen konularda yapılacak hamleler sayesinde kara geçileceğine, kişinin hayatını sürdürürken zorlanmayacağına ve geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, masallara konu olacak rahatlıkta ve konforda bir yaşam süreceğine işarettir.

Kahve falında evlilik dışı çocuğu olmak gördüyseniz:

  • Beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında evlilik dışı çocuğunun olduğunu görmek arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, yaşamının bir inişli bir de çıkışlı hale geleceğine delalettir.

Kahve falında evlilik dışı çocuğu olmak malından ve parasından kaybedeceğine böylece yokluğa düşeceğine, atacağı bazı adımlar sayesinde çok sevineceği haberler alacağına inanılır.

Kahve falında evlilik dışı hamile kalmak kendi işini kuracağına, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, şöhretli biri olunacağına ve işlerin uzun süre boyunca böyle devam edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında evlilik dışı bebek doğurmak zamanında çok çalışmasının ve karlı yatırımlarının karşılığını şimdi daha az yorularak ve daha az çalışarak alacağına, büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına ancak bu işten de zarar görüleceğine inanılır.

Kahve falında evlilik dışı hamile görmek lakin bu kötü sözü ne için söylendiğine dair hiçbir şey bilmeyeceğine, Allah’ın hayırlarından, lütuflarından ve iyiliklerinden nasiplenmeye rivayet etmektedir.

Kahve falında evlilik dışı hamile olmak üzüleceğine, zor durumda kalacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, yaptığı bir hareket ya da söylediği bir sözden ötürü insanların kendisinden uzaklaşacağına ve çok büyük bir boşluğa düşüp kendini çok çaresiz hissedeceğine inanılır.

Kahve falında evlilik dışı bebek görmek çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, elini attığı her işte çok güzel başarılar kazanacağına, yaşadıkları sıkıntılardan kurtulmaları için destek olunacağına ve eğitim hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine yorulmaktadır.

Kahve falında evlilik dışı doğum yapmak ortaya çıkacak sorunlardan kurtulacağına, çeşitli zorluklar yaşatan bir arkadaşın artık kendisinden uzaklaşacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir