Kahve falında evli birini başkasıyla görmek

Kahve falında evli birini başkasıyla görmek ömür boyu yaşayacağı bir pişmanlığa ve arzu ettiği mutluluğa kavuşamayacağına, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine ve keyifli zamanlar geçirerek günlük yaşamın stresinden kurtulacağına, haksızlık ve nankörlük göreceğine, hidayete ereceğine, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, bu sayede insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, büyüyeceğine ve böylece kazancının da yerinde olacağına, işleri büyütme sürecine girileceğine, büyük işlere girerek hayal ettiği herşeye kavuşacağına, kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına alamet etmektedir.

Kahve falında evli birini başkasıyla gördüyseniz:

  • Bazı konulara katkıda bulunmak isteyebilirsiniz.

Kahve falında evli olduğu halde başkasıyla evlenmek onun ön ayak olması sayesinde ekmek sahibi olacağına, sıkıntılarından kurtulmasına yardım edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında evli bir erkekle öpüşmek iş hayatı içinde sahip olunan prestijin artacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine, miras konularında sıkıntılar çıkacağına rivayet eder.

Kahve falında evli birini tekrar evlenirken görmek uzun zamandan beri sahip olunan değerli bir eşyanın elden çıkarılacağına, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında evli olmadığı halde hamile olduğunu görmek şansının açılacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine, sevdiği kişiler ile arasına kara kedi gireceğine rivayet eder.

Kahve falında evli birinin evlenmek elinden bir şey gelmediği için kendi kendisini yiyip bitirdiğine, zor zamanlar geçireceğine, işlerinin sorunlarından ötürü bozulacağına, zenginliğinin, konforunun artacağına, gösterişli halinin hemen fark edileceğine yorulur.

Kahve falında sevdiğinle evli olduğunu görmek anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, eşi ile arasının açılacağına, işlerini boşvereceğine delalettir.

Kahve falında evli olduğunu görmek maddi ve manevi olarak zarar edileceğine ve uzun zaman sonra ilk kez kötü haber alınacağına, çok büyük bir işe girileceğine, bu işle sürekli kazanç elde edilip zarara uğranacağına delalet eder.

Kahve falında evli eşiyle tekrar evlendiğini görmek şansının yaver gideceğine, kısmetlerinin her daim açık olacağına, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir