Kahve falında evladının öldüğünü duymak

Kahve falında evladının öldüğünü duymak geçmişte kalmış bir sorunla tekrar muhatap olunacağına, zarar verecek bir kişiden yardım almak zorunda kalınacağına, bu kişi yüzünden büyük sıkıntılar çekileceğine, zor bir durumun üstesinden gelineceğine, evlilik yolunda büyük bir adım atılacağına, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine, makamının sürekli yükseleceğine, ün sahibi olacağına, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek hem büyük kazançlar elde edeceğine hem de çok sağlam bir kariyer oluşturacağına, maddi ve manevi olarak çok zor bir duruma düşüleceğine, bunun da kendisini çok etkileyeceğine işarettir.

Kahve falında evladının öldüğünü duymak gördüyseniz:

  • Bazı güzel teklifler alabilirsiniz.

Kahve falında evladının öldüğünü duymak çok detaylı bir şekilde kazanacağı ve kaybedebileceği şeyleri ortaya koyacağına ve bu şekilde işe girip girmeme kararı vereceğine, büyük bir umutsuzluk duyacağına delalet eder.

Kahve falında evladını öldürmek işsiz olan kişinin iş sahibi olacağına, girdiği işlerin çok kısa süre içinde zarara uğrayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında nişanlısının öldüğünü duymak ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına, hırslarını kötü yollarla tatmin etmeye çalışan bir kişinin tam anlamıyla başa bela olacağına rivayet eder.

Kahve falında annenin öldüğünü duymak ve ağlamak çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, yeni yetişen insanlara örnek olarak gösterileceğine ve her yaptığı işte bir yenilik yaratacağına, rahatsızlık yüzünden bir süre işlerden uzak durulacağına işaret eder.

Kahve falında akrabanın öldüğünü duymak gözden düşeceğine, kısa bir süre sonra toparlanacağı düşünülürken daha da kötüleşmeye başlayacağına yorulur.

Kahve falında ünlü birini öldüğünü duymak şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına, kalbindeki kuşkulardan arınacağına alamet eder.

Kahve falında bir kişinin öldüğünü duymak çevrenizden takdir görmeye, kazancının hayal edemeyeceği kadar artacağına rivayet eder.

Kahve falında inek öldüğünü duymak çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, sağlığın da bozulacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir