Kahve falında evinde bebek görmek

Kahve falında evinde bebek görmek huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, malının artacağına, çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine, işlerin her geçen gün daha da büyüyeceğine ve aile bireylerinin de bu başarılardan yararlanacağına, çok büyük paralar ve mallar kaybedeceğine, yabancı uyruklu bir kimse ile evlenileceğine ve başka bir ülkeye yerleşme planları yapılacağına, uzun zamandan beri çok sorun yaşadığı bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına, kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine, attığı adımların boşa çıkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında evinde bebek gördüyseniz:

  • Kısa yoldan ilerlemeye çalışırsanız sonuçları istendiği şekilde olmayabilir.

Kahve falında evin içinde bebek görmek daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına, bu sorunlar yüzünden kendisini kötü hissedeceğine, yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine, haksız kazanç elde eden bir kişi ile uğraşmak zorunda kalınacağına delalet eder.

Kahve falında evinde bebek görmek sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda son bulacağına, iş hayatı içinde zor zamanlar geçirileceğine, sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında kendi evini yanarken görmek bir sebeple sıkıntılı zamanlar yaşanacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin zararlı bir şekilde biteceğine, tamamlanmadan kalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında evin temelini kazmak herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, kendisini üzen bazı kişileri hayatından çıkararak daha rahat bir şekilde hareket etmeye başlayacağına tabir olunur.

Kahve falında evinin anahtarını kaybetmek kendisini kıskanan kişilerden birinin kötülük yapmak için attığı bir adımı kazançlı bir fırsata çevireceğine, rahat edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında evin penceresinin olmadığını görmek iş, eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına, sevindirici ve mutluluk verici bir şey duymaya delalet etmektedir.

Kahve falında evinin başkası tarafından temizlendiğini görmek yaptığı işin eskisinden de çok ilgi göreceğine, müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına, iş yaşamında yaşayacağı olumsuzlukları aile hayatına da yansıtacağına, kısır bir döngü içinde hissedildiği gibi, çıkış kapısı bulunamadığı için ruhsal bir bunalım geçirileceğine inanılır.

Kahve falında evinin yan yattığını görmek sevdiği bazı kişilerden büyük ihanet göreceğine, kaldırabileceğinden ağır yükümlülüklerin altına gireceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top