Kahve falında eski sevgiliyle yolda yürümek

Kahve falında eski sevgiliyle yolda yürümek tasaların ve üzüntülerin biteceğine, sahip olacağı itibar ve zenginlik sayesinde de her zaman ayrıcalık ve özel muamele göreceğine, dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına, mal mülk sahibi olacağına, sonra da aylarca borç ödemek zorunda kalacağına, emeklerinin, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, işlerini evlatlarına veya çok güvendiği insanlara emanet ederek dinlenmek isteyeceğine, içinde bulunduğu dertleri kendi başına ortadan kaldıracağına delalet etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliyle yolda yürümek gördüyseniz:

  • Yıldızlar sizi ileri geri konuşmaya, bazı kimselerin arkasından dedikodu yapmaya itiyor.

Kahve falında eski sevgiliyle yolda yürümek çok zarar edeceği bazı olaylar yaşayacağına, çevrenizdeki kişilerle ayrılıkların yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sevgiliyle yolda yürümek maddi durumun yakında karşılaşılacak kötü bir sürpriz yüzünden çok bozulacağına, yanlış seçimler yüzünden maddi kayıpları kadar manevi anlamda da kayıplar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliyle yolda karşılaşmak başka başka sebeplerden ötürü uzunca bir süre toparlanılamayacağına, maddi ve manevi açıdan zarara düşüleceğine inanılır.

Kahve falında eski sevgiliyle elele yürümek kişinin mutluluğunu artırarak, yaşayacağı her güzellik için Allah’a şükran borçlu olacağına, hiç beklemeyen bir anda kötü haberler alınacağına inanılır.

Kahve falında eski sevgiliyle yağmurda yürümek kişinin uğrayacağı maddi kayıpların düşmanlarını sevindireceğine, kendisini üzen ve kıran durumlardan kısmen de olsa kurtulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliyle yürümek çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile yüzleşmesi gerekeceğine, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine rivayet eder.

Kahve falında eski sevgilisiyle yürümek fal sahibinin zahmetli, çileli ve zorlu günler yaşayacağına, büyük sıkıntılar ile girdiği bir işte yüklü kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliyle el ele tutuşup yürümek maddi durumunu düzeltebilmek için programlı şekilde hareket edeceğine, eline geçen fırsatları boş yere bir şekilde harcadığına ve çok üzüleceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir