Kahve falında eski komşu görmek

Kahve falında eski komşu görmek farklı iş ortaklıklarına gireceğine, evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına, sıkıntılı ve zor zamanlar yaşayacağına, nefsini terbiye etmeyi başaracağına, heyecanlanmasına vesile olacak olaylar yaşayacağına, rızkının tam olarak kesilmeyeceğine, elindeki imkanların artacağına, düşmanlarını ve rakiplerini de kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında eski komşu gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişilerin ya da sizin sağlığınızla ilgili konulara da zaman ayırmanızı gerektirebilecek bir aydasınız.

Kahve falında eski komşu kızını görmek uzun sohbetler edeceğine, sevgisinin artacağına rivayet eder.

Kahve falında eski komşuya gitmek hayatının geri kalanında toplum tarafından tanınan ve sevilen biri olacağına, düşman malından yemeye inanılır.

Kahve falında eski komşunu görmek maddi olarak çok büyük bir zorlanmaya sebebiyet veren işin nihayete erdirileceğine, atılan adımların zarar getireceğine işaret eder.

Kahve falında eski komşu görmek yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına, gelir kaynaklarının kuruyacağına yorulur.

Kahve falında eski bir komşuyu görmek kırgınlıkların biteceğine, miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına, çok hareketli ve heyecanlı günler yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında çok eski bir komşu görmek eş, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, yeniden çok güzel hayaller kurmaya başlayacağına yorulur.

Kahve falında eski bir komşunu görmek yaşamının çalkantı, gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine, problemlerinin de çözümlerine kavuşacağına inanılır.

Kahve falında eski komşuyla kavga etmek kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine, iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top